Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

همسری برام یه فایل میفرسته که میگه چند سال قراره عمر کنید؟؟ به سوالا که جواب میدم کاشف به عمل میاد که قراره 91 سال عمر کنم و تازه 14 سال هم بیشتر از همسری زنده بمونم. خدا اون روز رو نیاره که من 14 سال تنها بمونم. اما هر کدوم از سوالاتش آدم رو به فکر فرو میبره. برای مثال با روزی 1 قرص مولتی ویتامین خوردن عمر آدم 4 سال افزایش پیدا میکنه. یا سیگار نکشیدن و ورزش کردن کلی توی عمر دراز موثره.

اینم لینک سایتش به نظرم کلی آموزنده بود لااقل فهمیدم هی نباید سوسیس و کالباس و گوشت یخ زده بخوریم!!!!!

دیروز با دو تا از دوستامون رفتیم پارک آبی آتلانتیس و اینقدر جیغ زدیم و ورجه وورجه کردیم که گلومون خفقون گرفته و دست درد و بدن دردی گرفتیم که نگو من که بس که بالا و پایین رفتیم گردن درد گرفتم. از همه بدترش یه پرتاب با شیب بسیار زیاد در حد سقوط آزاد بود که دیگه با کلی شجاعت خودمو راضی کردم برم ازش سر بخورم اما واقعا حس میکردم الانه که پرتاب بشم بیرون و هی جیغ کشیدم و برای زنده موندنم دعا کردم تا رسیدم روی زمین. خداییش که خیلی وحشتناک بود اما یه روز کامل کلی سرگرمی و هیجان داشتیم برای خودمون.

داریم برنامه ریزی میکنیم برای یه سفر آخر ماه رمضون با یکی از دوست جونا. امیدوارم که جور بشه که دلم بدجوری لک زده برای طبیعت گردی.

خوشحالم که داره ماه رمضون میاد. عاشق شنیدن ربنا و اذان موذن زاده ام. عاشق آماده کردن سفره افطار و حس معنوی دم افطارم. دلم میخواد توی ماه رمضون فایل های تفسیر مثنوی که از یکی از دوست جونیا گرفتم رو شروع کنم به گوش دادن. دلم هوس دوباره گوش دادن به اشعار مولانا رو کرده.

نوشته شده در ۱۳٩٠/٥/٩ساعت ۱:۳٩ ‎ق.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak