Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

دیشب با همسری نشستیم و یه لیست نوشتیم از آرزوهامون. یعنی من پیشنهادش رو دادم بعدش هم یه 20 دقیقه ای هر کسی برای خودش تنهای نشست و فکر کرد و آرزوها و تمناهای قلبیش رو نوشت. جالبه که بگم 80 درصد لیستمون مثل هم بود و جالب تر اون که همسری یه چیزی توی اولین گزینه اش نوشته بود که من شگفت زده شدم. نوشته بود آزادی ایران از بند و حصر و وضعیتی که الان داره. اولش باورم نشد ولی از ته دل بهم گفت که این اولین آرزوشه.

بعدشم با هم نشستیم و با تلویزیون مراسم احیا رو برگزار کردیم. بماند که من مثل همه سال های پیش وسطش خوابم برد و بماند که باز هم مثل قبل منی که اشکم سه سوت جاری میشه نتونستم مثل آدمهایی که توی تی وی نشون میداد ضجه بزنم وگریه کنم. به نظرم این چیزها یه سری اعتقادات قلبیه. من با زبان ساده از خدا خواستم که آرزوهای معنوی و مادیم رو جامه عمل بپوشونه و از حسی که ته قلبم داشتم خیلی خوشحال بودم.

در طی دو سه روز گذشته این دومین خبر خوبی بود که بهم داده شد. نمیدونم از برکت این ماه مبارک هستش یا چیز دیگه ولی خوشحالم خیلی زیاد. همین امروز نتایج امتحان ترم پیشم اعلام شد و من هر دو درسم رو پاس کردم با یه نمره خوب. یه بار دیگه قند ته دلم آب شد و کلی با همسری خوشحالی کردیم. حس موفقیت خیلی خوشحالم میکنه بیشتر از هر چیز دیگری.

خداوندا در این روزهای عزیز همه آرزومندان رو به مراد دلشون برسون. آمین

راستی دیروز یکی از دوست جونای ایران که خیلی دوستش دارم آدرس وبلاگش رو بهم داد. رفتم دیدم یه داستان رو تحلیل کرده و به قدری قشنگ بود تحلیلش که حیفم اومد با بقیه به اشتراک نذارمش. شما هم بخونید و لذت ببرید. اینم لینکش.

به توصیه یکی از دوستان ف ی س ب و کی دیروز یه فیلم دیدم که بسیار بسیار تاثیر گذار بود. البته زبان اصلیش فرانسویه ولی زیرنویس انگلیسی داره. شدیدا توصیه میکنم دانلودش کنید اگر اینترنتتون سرعتش خوبه. اینم لینک دانلود فیلم. با تشکر فراوان از فرستنده لینکش.

نوشته شده در ۱۳٩٠/٥/۳۱ساعت ٦:۱٤ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak