Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

خوبببببببب بعد از یه غیبت طولانی برگشتم. این روزها بهانه های مختلفی برای ننوشتن دارم از خریدهای باقیمانده گرفته تا نوشتن پروژه و داشتن شاگرد و هزار تا کار دیگه. اما از مهمترین خبرهام اینه که من بالاخره موهام رو کراتین کردم و از مشکل وز وزی شدن موهام تا حد زیادی خلاص شدم. البته اولش اصلا به این مو عادت نداشتم همش موهام می اومد توی صورتم بس که لخت شده بود اما کم کم بهش عادت کردم. موضوع جالبی که توی این کراتین کردن بود این بود که دو روز قبلش موهام رو بادمجونی کردم و کلی داشتم با رنگش عشق و حال میکردم. بعدش مواد کراتین رو که زد به موهام و اتو زد اصلا رنگ موهام صد و هشتاد درجه عوض شد و شد یه چیزی توی مایه های قهوه ای روشن. دیگه همین جوری بهتم زده بود اما خوب به اون رنگ هم دارم کم کم عادت میکنم.

دیشب هم کنسرت یانی بودیم که واقعا عظمتی داشت برای خودش. تقریبا 7500 نفر اومده بودند و کنسرت توی محوطه کنار برج خلیفه برگزار شد. البته یه جاییش من خوابم داشت میگرفت اما از مثبت بودن یانی و گروهش و کار بی حد و اندازه زیباشون کلی لذت بردم. تازه یانی بنده خدا رفته بود دو سه کلمه عربی هم یاد گرفته بود و وسطاش شکرا شکرا میکرد هی. خلاصه که تجربه جالبی بود. من که همش یاد برادر گرامی بودم اینقدر که یانی رو دوست داره همونجا از سن براش عکس گرفتم و فرستادم که توی اون لحظه باشکوه شریکش کنم.

دیشب از کنسرت که اومدیم سریع رفتم ف ی س ب و ک نتایج آکادمی رو ببینم و با کمال ناباوری دیدم آرمین حذف شد. خیلی دلم سوخت واسه اینکه واقعا صدا داشت به نظر من باید شیما حذف میشد. الانم رفتم کامنت ها رو خوندم دیدم که همه نوشتن اصلا حقش نبود حذف بشه. خیلی نامردی بود به نظرم.

امروز رو دوست داشتم خیلی زیاد. من و همسر امروز کلی با هم حرف زدیم و این حرف زدن بی غل و غش رو خیلی دوست داشتم. کلا هر چند وقت یه بار سعی می کنیم یه مروری روی عملکرد زندگیمون داشته باشیم. همسر همیشه صبورانه گوش میده به حرفام و همین دلم رو خیلی گرم میکنه. ممنونم مهربان همسر گرامی واسه همه پشتیبانی ها و دلگرمی هات.قلبماچ

پنجشنبه عصر راهی هستیم و 16 روز رو پیش خانواده و دوستان خواهیم بود. البته امیدوارم بتونم سر وقت به کارهای پروژه ام هم برسم.

عسل بانو امروز داره میره بیمارستان که نی نیش رو به دنیا بیاره. عسلی امیدوارم همه چیز به خوبی و خوشی پیش بره و یه نی نی تپل مپل به دنیا بیاری عزیزم. ماچ

نوشته شده در ۱۳٩٠/۸/٧ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak