Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

برام هیچ حسی شبیه تو نیست

کنار تو درگیر آرامشم

همین از تمام جهان کافیه

همین که کنارت نفس میکشم

برام هیچ حسی شبیه تو نیست

تو پایان هر جستجوی منی

تماشای تو عین آرامشه

تو زیباترین آرزوی منی

 

عاشق این آهنگ خواجه امیری هستم و هفته پیش که همسر سه روز رفته بود ماموریت این آهنگ مونسم بود و هی بیشتر دلم برایش تنگ میشد.

این روزها خوشحالم. دنیای جدیدی رو تجربه میکنم پر از ارتباطات جدید. و همین در عین حال که برام سخته خیلی لذت بخشه. این روزهایم را دوست دارم هر چند دلم خیلی قرار ندارد. اما دوستشان دارم.

یه کار مفید هفته گذشته تهیه لیستی از بهترین فیلم های 2011 بود. چندین لیست مختلف پیدا کردم اما بهترین و افتخارآمیزترین نکته این لیست ها این بود که تقریبا در 99 درصد آنها فیلم "جدایی نادر از سیمین" مشترک بود. خیلی حس خوبی بهم دست داد وقتی دیدم این فیلم تقریبا در صدر بهترین فیلم ها قرار گرفته. دو سه تا از فیلم ها رو هم با همسر دیدیم. گفتم شاید برای دوستان علاقه مند به فیلم جالب باشه که برند و این لیست رو ببینند. البته قبلش بگم که من قبلا از توی سایت های فیلم دانلود میکردم اما نکته این بود که تقریبا دانلود به نصفه که میرسد ارور میداد و نمیشد تکمیل کرد دانلود رو و من یه شیوه جدید برای دانلود فیلم پیدا کردم که البته نیاز به اینترنت با سرعت معقول داره اما اگه سرعتم پایین باشه مدت بیشتری طول میکشه اما تقریبا هر فیلمی رو که اراده کنید می تونید با این شیوه از اینترنت بگیرید. حتی خیلی از سریال های نایاب رو. فقط قبلش اطمینان حاصل کنید که آنتی ویروستون به روز هستش. یه برنامه ای هست به نام utorrent  کافیه این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید. بعدش هر فیلمی که خواستید دانلود کنید رو توی گوگل مثلا سرچ کنید black swan torrent بعدش یه لیستی از سایت هایی که تورنت داره رو براتون میاره اما بهترینش اینه thepiratebay که هم خیلی امنیت داره و هم اکثر فیلم ها توش هست. از توی این سایت لینک تورنت رو دانلود می کنید و بعد از تکمیل دانلود روی لینک کلیک می کنید. که فیلم رو توی برنامه utorrent براتون باز میکنه و شروع میکنه به دانلود .من با این شیوه بیش از 100 گیگ فیلم دانلود کردم، حتی نایاب ترین فیلم هایی که توی هیچ سایتی نمی تونید پیدا کنید. البته از فیلتر بودن یا نبودن این وب سایت اصلا خبر ندارم. اما اینجا من مشکلی ندارم.

خوب حالا میرسم به اون لیست طلایی 2011:

البته من ترجیح میدم فیلم ها رو خودم ببینم بعد معرفی کنم. بعضی از فیلم ها اصلا به سلیقه جامعه ایرانی نمیخوره:

1. 50/50 : این فیلم در مورد یه پسر جوان هستش که میفهمه سرطان داره و چالش هایی که در مواجهه با سرطان داشته رو به تصویر میکشه. زیبا بود خیلی زیاد. مفهومی بود خیلی بیشتر و کلا دوستش داشتیم هم من و هم همسر.

2. Terri: این فیلم ها خیلی به نظرم بعضی از جاهاش مفهومی بود. در مورد یه پسر بچه دبیرستانی هستش که سعی میکنه خودش رو با زندگی سختی که داره وفق بده.

به تدریج بقیه فیلم ها رو توی پستهای بعد خواهم نوشت.

 

نوشته شده در ۱۳٩٠/۱٠/٢٥ساعت ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak