Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

سال 90 رو با همه خوبی ها و بدی هاش خیلی دوست داشتم. توی این سال زندگی در غربت برام خیلی آسون تر شد. چرا که دوستانی پیدا کردم که الان جزئی از وجودم شدند و مثل همه عزیزانم توی ایران برام عزیزند. دوستی های اینجا ارزشمندند چون حلقه دوستان بهت کمک میکنه نبودن در کنار خانواده رو تاب بیاری. توی اون پست آدم های تاثیرگذار حتما راجع به این عزیزان صحبت خواهم کرد.

سال 90 به غیر از یه هدف خیلی پررنگ به بقیه اهدافم تا حد خیلی زیادی رسیدم. محیط های کاری اینجا رو خیلی دوست نداشتم و خیلی زیاد با روحیاتم سازگار نبود و نشد که اون کاری که دوست داشتم رو بتونم واردش بشم. البته برای یه مدت کوتاه توی یک شرکت که خیلی خیلی دوستش داشتم مشغول شدم که مصادف شد با اومدن نی نی و از ادامه کار صرفنظر کردم. با خودم فکر کردم در آینده فرصت های زیادی در انتظارم خواهد بود و الان بیشتر دوست دارم با جینگولکم در آرامش باشم.

سال 90 فهمیدم که می تونم معلم خوبی باشم. از تجربه درس دادنم خیلی راضی ام. شاید یه روزی  خیلی خیلی جدی تر به این مقوله فکر کردم. از اینکه خودم و شاگردم از کلاسمون لذت می بریم خیلی راضیم و امیدوارم یه روزی برسه که مایا فارسی رو خیلی خیلی خوب بتونه صحبت کنه.

سال 90 به اهداف زبانم صد در صد رسیدم. الان خیلی خیلی از پیشرفتم راضی هستم و امیدوارم بتونم باز هم این راه رو ادامه بدم.

سال 90 تونستم تا حد خیلی زیادی به اهداف خانوادگی ام برسم. سعی کردم عاشقانه مون رو همونطور زنده نگه دارم و به همسرم عشق بورزم. از حساسیت هام کمتر کنم و سعی کنم نیمه پر لیوان رو ببینم.

سال 90 تونستم توی دوره ای که ثبت نام کرده بودم موفق باشم و هر سه واحد رو پاس کنم. از اینکه تصمیم گرفتم توی این دوره ثبت نام کنم خیلی خوشحالم. کلی چیز از این دوره یاد گرفتم و امیدوارم بتونم در آینده ازش استفاده کنم.

و از همه مهمتر سال 90 یه کوچولوی نازنین در درونم شکل گرفت. شاید این زیباترین و شیرین تر واقعه سال 90 برام بود. خوشحالم که خدای مهربون من و همسری رو لایق پدر و مادر شدن دید و باعث شد یه شور و هیجان دیگری به زندگیمون داده بشه.

خداوندا از همه نعمت هایی که بهمون دادی سپاسگزارم. امیدوارم در آستانه این سال جدید باز هم الطافت رو از ما دریغ نکنی. امیدوارم همه عزیزانم و همه کسانی که دوستشون دارم به آرزوهاشون برسند و هر سال لیست آرزوهاشون رو بذارن جلوشون و با خوشحالی جلوی همش تیک بزنند که محقق شده. 

نوشته شده در ۱۳٩٠/۱٢/۱٦ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak