Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

همیشه دوست داشتم چیزهایی رو که بلدم با دیگران به اشتراک بگذارم. از ابتدای بارداریم بارها عزمم رو جزم کردم که بیام و از نکات و تجربیاتی که به نظرم به درد بقیه میخورد بنویسم. اما هر بار یک چیزی منو متوقف کرد.حس میکردم خیلی از چیزهایی که تجربه کردم خصوصیه و دلم نمیخواد توی فضای مجازی به صورت عمومی برای همه نمایش داده بشه.

خوب خیلی از دوستان خصوصی و عمومی ازم خواستند که از تجربیات بارداریم بنویسم. واسه همین تصمیم گرفتم توی دو سه تا پست رمزی این تجربیات رو با شما در میون بذارم. هر چند خیلی از چیزهایی که میخوام بگم شاید برای خیلی ها تکراری و پیش پا افتاده باشه اما به نظرم ارزش یک بار خوندن رو داره. از الان تا هفته دیگه همه دوستانم که میخوان رمز این چند تا پست رو داشته باشند یه آدرس ایمیل برام بذارند. بعد از یک هفته رمز رو برای همه می فرستم و سعی میکنم پست ها رو بذارم. البته امیدوارم شرایط جسمانیم اجازه بده که بالاخره بشینم پشت پی سی و بنویسم.

دوستتون دارم خیلی زیاد.

بعدا نوشت: دوستان خوبم هر کس که رمز رو میخواد حتما تا قبل از چهارشنبه برام کامنت بذاره و خواهش میکنم یه آدرس ایمیل هم بدید. برام خیلی سخته بیام توی تک تک وبلاگ ها رمز رو بدم. خیلی ممنونم.

بعدانوشت 2: دوستان گلم اولین پست رمزی رو فردا خواهم گذشت. باز هم خواهش میکنم هر کی رمز رو میخواد تا فردا برام کامنت بگذاره که ایمیل کنم. واقعا دونه دونه ایمیل فرستادن یا گذاشتن رمز توی وبلاگ ها برام سخته.

نوشته شده در ۱۳٩۱/٦/۱ساعت ۳:۳٩ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak