Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

+ خوب پستهای تجربیات بارداری تقریبا تموم شد. امیدوارم که مورد استفاده همه مامان های آینده قرار بگیره. ممنونم از همه دوستانی که تجربیاتشون رو با من قسمت کردند و نکات خیلی آموزنده به چیزهایی که گفته بودم اضافه کردند. من که کلی استفاده کردم.

+ از همه دوستانی که برای اون مورد بند ناف برام خصوصی گذاشته بودند هم کلی ممنونم. مشکل هنوز به قوت خودش باقیه و واقعا اگه دوستی بتونه در این مورد بهم کمک کنه هیچ وقت لطفش رو فراموش نخواهم کرد.

+ دیروز وقت دکتر داشتم. خانوم دکتر مثل همیشه با روی باز و با کلی انرژی مثبت پذیرای من و همسری شد. مثل همیشه با صبوری جواب سوال هام رو داد. من عاشق هویج هستم. این روزها همش می ترسیدم خوردن هویج باعث زردی نی نی بشه اما خانوم دکتر گفت ربطی نداره و می تونی بخوری. فقط گفت آنتی بیوتیک توی ماه های آخر خیلی میتونه خطرناک باشه. دیگه نی نی رو چک کرد و گفت همه چیزش خوبه. بهم گفت بین 10 تا 15 روز دیگه باید منتظر نیکان گوگولی باشیم. گفت ممکنه اواخر هفته 38 یا اوایل هفته 39 درد زایمان بیاد سراغم. بهم گفت مطمئنم میتونی از پس زایمان طبیعی بر بیایی. امیدوارم واقعا اینطوری باشه و توی لحظات سخت خونسردیم رو از دست ندم و یهویی بیتاب نشم.

+ دوستی های مجازی که به دوستی های واقعی تبدیل میشن توی این شهر غریب برام معنی و مفهوم خاصی پیدا کرده. اینجا اونقدر دوست های خوب وبلاگی دارم که هیچ وقت حس تنهایی نمیکنم. هفته پیش مهمون عزیزی داشتم که واقعا از در کنارش بودن لذت بردم. سارا بعد از کلی مدت که قرار بود بیاد پیشم، مهمانم بود. با هم گل گفتیم و گل شنیدیم. از همه جا تعریف کردیم و اونقدر زمان زود گذشت که به خودم اومد دیدم ساعت 5 بعدازظهر شده و داره میره. کلی قربون صدقه اتاق نیکان و لباساش رفت و با یه شور و شعفی همه چیز رو نگاه میکرد که منم کلی ذوق زده شدم. خوشحالم که یه دوست دیگه از دنیای مجازی رو دیدم. اینم بگم که این دختر بدون جی پی اس از شارجه تا خونه ما اومده. چیزی که من هیچ وقت توی دبی جرات نمیکنم انجامش بدم. واقعا کارت خیلی درسته دوستم.

+ جمعه با همسر رفتیم دیزی خوری. یه جایی که تعریفش رو توی یکی دو هفته اخیر بسیار از دوستامون شنیدیم. اسم رستوران بود Ezi Dzi که خونده میشه ایزی دیزی. یه خانوم ایرانی که مدت زیادی توی کانادا زندگی کرده، اینجا رو راه انداخته و واقعا به جرات میتونم بگم بهترین دیزی عمرم رو توی این رستوران خوردم. اگه مطالب قبلی من رو خونده باشید میدونید که من عاشق خدمت رسانی مناسب به مشتری و customer service  خوب هستم. اینجا از این لحاظ نمره اش 100 بود واقعا. خانوم مدیر رستوران بسیار شیک و پیک و با شخصیت بود. از در که رفتیم تو یه خوشامد بسیار گرم به ما داد بعدش هم ما رو به سمت میز هدایت کرد. دیگه سرویس رو برامون آوردند اول با نون تافتون بسیار بی نظیر تنوری و گردو و سبزی و پنیر. هر چی میخوردیم سیر نمی شدیم. توی زمانی که دیزی ها داشت آماده میشد خانوم مدیر هی بهمون سر میزد و از حالمون جویا میشد. سعی میکرد خیلی صمیمانه ارتباط برقرار کنه. من که رسما عاشقششششششششششش شدم اینقدر ماه بود. دیزی رو هم که آوردن دیگه من حس میکردم پوست شکمم داره می ترکه اینقدر خوردم. نیکان چقدر دوست داشت این دیزی رو و هی واسه خودش عین ماهی از این ور به اون ور میرفت. خلاصه که روزی داشتیم بس به یاد ماندنی و من واقعا حس کردم باید دینم رو به این رستوران و خانوم مدیریت محترم که اسمش گلاره جون بود و همین طور آبگوشت لذیذی که خوردم ادا کنم. اینم شماره شون برای کسانی که توی دبی هستند و میخوان برن مثل ما لذت ببرند: 800394394. حالا چند تا عکس هم توی ادامه مطلب میذارم از دیزی که خوردیم.

+ توی پست بعدم اگر همت کنم میخوام یه مطلب از تکنیک های کاهش درد در حین زایمان بذارم. یه مجموعه 26 قسمتی بود که توی یوتیوب دیدم و واقعا فوق العاده بود. سعی میکنم یه خلاصه ای ازش بذارم.

+ کتاب زمانی که یک اثر هنری بودم رو خوندم و خیلی دوستش داشتم. کلا خلاقیت نویسنده در خلق این اثر تحسین برانگیزه. همین طور کتاب خاله بازی رو خوندم که رزی عزیزم بهم داده و اون رو هم خیلی خیلی دوست میداشتم. الان دارم چهل نامه کوتاه به همسرم از نادر ابراهیمی رو برای بار n ام میخونم. :)))

+ جمعه شب جشن دندونی پسر یکی از دوستامون بودیم. خیلی خوب بود. کلی لذت بردم. از اینکه توی محیطی میرم که همه انرژی مثبتند و دنبال بهانه برای شاد بودن میگردند بسیار خوشحالم.

+ مامان جمعه همین هفته داره میاد پیشمون که برای یک ماه اینجا باشه. خیلی ذوق دارم. فکر کن یک ماه مادرت پیشت باشه و حمایتش رو داشته باشی. دوست دارم لااقل تا قبل از اینکه نی نی بیاد بتونم کاری کنم که بهش خوش بگذره و یه کم استراحت کنه. امیدوارم که نیکان گوگولی هوس زودتر اومدن به سرش نزنه و بشه که این اتفاق بیافته.


نان تنوری با کنجد اضافه

دیزی

دیزی در کاسه سنتی

منوی غذا

منوی کودک

نوشیدنی های سنتی ایرانی

چای تازه دم ایرانی به عنوان حسن ختام

نوشته شده در ۱۳٩۱/٦/۱٩ساعت ٢:٤٦ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak