Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

ایران که بودیم یه روز با همسری تصمیم گرفتیم نیکان رو بذاریم پیش متین و علی خواهر زاده و برادرزاده همسر و خانواده همسری و دو تایی فارغ از نق نق و غر غر بچه بریم تجریش گردی!! مطمئن بودم نیکان اینقدر با بچه ها شاده که اصلا بهانه نمیگیره. غذاش رو آماده کردم و توصیه های لازم رو به عمه جون کردم و راه افتادیم به سمت تجریش. البته کلی توی ترافیک موندیم و تقریبا بعد از یک ساعت مسیری که 20 دقیقه بیشتر نبود رو تا تجریش طی کردیم. بعدش ماشین رو گذاشتیم توی پارکینگ و راه افتادیم پیاده به سمت مغازه ها.

از خیابون که رد شدیم چون تقریبا ساعت 1 شده بود و یه کم گرسنه شده بودیم، چشمم افتاد به ساندویچ شیلا. وایییییی یه حس نوستالژیکی بهم دست داده بود که نگو. یه نگاه به همسر کردم و گفتم بریم شیلا. اونم لبخندی زد و گفت بریم. البته که هات داگش به خوشمزگی قبل نبود اما اونقدر بهمون چسبید که حد و حساب نداشت. خوب دیگه شکممون سیر شده بود و خوشحال راه افتادیم به سمت مغازه ها. واییییییی که من عاشق این مغازه های تجریشم که کنار هم کنار هم هستند و همه چیز توشون پیدا میشه. عاشق سبزیجات تر و تازه ای هستم که فریاد میزنند بیایید ما رو بخرید. عاشق بستنی اکبر مشتی ام که هر دفعه از اونجا رد میشیم باید بخوریمش. خلاصه که من و همسر عین دو تا بچه که یه روز بردنشون بیرون و گفتند هر کار دوست داری بکن، حسابی خوش گذروندیم و کلی هم چیزای بانمک برای خودمون خریدیم. 

++یکی از اون چیزا یه لاک خوشرنگه که عاشقش شدم رسما. پوشش لاک خیلی خوبه و براقه حسابی. یکی از بهترین لاک هایی بود که تا حالا از ایران خریده بودم.برای همین به شدت بهتون توصیه اش میکنم. فک کنم من خریدمش 8 تومن که به نظرم می ارزید خیلی.اینم عکسش:

خداییش خوشرنگ نیست؟؟ یه لباس دارم همرنگ همین لاک حالا به عشق این لاک هی اون لباس رو می پوشم:)))

++خوب دومین چیزی که واقعا این روزها دارم باهاش زندگی میکنم اینه:

(شامپو بدن کاکائویی و کاراملی اوه):

آخ آخ یعنی اصلا یادم نمیاد کدوم یکی از دوستای وبلاگی اینو معرفی کرده بود. اما هر کی بود واقعا دستش درد نکنه من روزی ده بار بهش دعا میکنم که اینو معرفی کرد. از شما چه پنهون من تازگی ها به عشق این شامپوها میرم حموم. علی الخصوص کاکائوییش. یعنی اصلا دلم نمیاد کف شامپو رو از تنم بشورم بس که بوی کاکائو میده. یعنی حموم رفتنهای من مدتش دو برابر شده از وقتی اینو خریدم. کلا هر جا هم میرفتم و میدیدم داره از این شامپو میخریدم . اینه که الان با یه بغل از این شامپو برگشتم مبادا که زود تموم بشه و بمونم توی خماری!!!

خلاصه که ایهاالناس بشتابید و این شامپو رو حتما امتحان کنید اصلا پشیمون نخواهید شد.

++خوب سومین چیزی که میخوام بگم واقعا یکی از دوست داشتنی ترین جاهایی که من وقتی میام ایران حتما باید برم و اون چیزی نیست جز بازارچه خوداشتغالی پارک لاله. قبلتر ها من عاشق یه نقره فروشی بودم که اونجا بود و هر وقت میرفتم اونجا باید یه چیزی ازش میخریدم. اما این دفعه وایییییی عاشق بدلیجات یکی از اون فروشنده ها که توی ردیف آخر میز داشتند شدم. یعنی باید دکمه استاپ منو میزدی. کلی چیز میز انتخاب کردم اما آخرش به خودم یه نهیب زدم و فقط دو تا از اون چیزای که انتخاب کرده بودم رو برداشتم. همه کاراش خیلی خوشگل بود اما من این دو تا رو خریدم. و توصیه میکنم حتما یه سری بهش بزنید. کارهای تک و خوشگلی پیدا خواهید کرد.

++چهارمین چیزی که میخوام معرفی کنم، دسرهای برند Fit & fun هستش که برای روز تولد نیکان خواهری درست کرد و بسیار بسیار ازش استقبال شد. کرم اوله توت فرنگی درست کردیم که تا ته تهش خورده شد اینقدر که خوشمزه بود. الان عکسی ازش ندارم که بذارم اما فک کنم جاهایی که برندهای معتبر ژله رو دارن بشه پیداش کرد. فک کنم توی هایپر استار حتما پیدا بشه. علی و متین تا سه چهار روز آب دهنشون رو قورت میدادن و میگفتن خاله چقدر خوشمزه بود اون دسر. :)))

++ از ایران سی دی فیلم گذشته اصغر فرهادی عزیز رو هم با خودم آوردم و هفته پیش بعد از مدت های مدید تونستیم با همسر این فیلم رو بذاریم و ببینیم. واقعا دیدن فیلم بهم چسبید. فک کن آدمی باشی که عشق فیلم و سینما رفتن باشی و این روزها سینما رفتن برات شده باشه رویا و فیلم دیدن افسانه. خلاصه که فیلم رو با هوشیاری کامل دیدیم و پسندیدیم به شدتتتتت. اولش زبان اصلیش رو گذاشتیم که ببینیم اما خیلی ارتباط برقرار نکردیم اینه که دوبله اش رو نگاه کردیم. من عاشق پسر بچه فیلم شدم اینقدر که قیافه اش با مزه بود و قشنگ بازی میکرد. آقای فرهادی واقعا ممنونم که هفته ما رو با این فیلم ساختی واقعا.

++قبلا وبلاگ رزی عزیز رو اینجا معرفی کرده بودم. من یه روزهایی که دلم میخواد غذای جدید بخورم حتما بهش سر میزنم. پریروز توی لیست وبلاگ های آپ شده اومده بود و یه غذای جدید رو آموزش داده بود به نام فنل پلو. فنل یه چیزی هست تو مایه های کرفس خودمون. اگر شما دسترسی به فنل ندارید میتونید با کرفس درستش کنید. یعنی من پوست دلم درد گرفته بود اینقدر که خوردم. همسر هم که شب خورد هی میخورد و میگفت چقدر خوشمزه است. واقعا خوشمزه بود و شدیدا توصیه میکنم که درستش کنید. اینم دستورش توی وبلاگ رزی.

این هم غذای امشب ما بود که مخلوطی بود از سبزیجات خلال شده و مزه دار شده با سویا سس. این یکی از غذاهای مورد علاقه منه که با نودل درستش میکنم اما چون شب بود دیگه نودل بهش اضافه نکردم. رنگی رنگی بودن غذا آدم رو به وجد میاره. عاشق اینم که در یخچال رو باز کنم و هر چی سبزیجات داریم بذارم بیرون و از هر کدوم یه ذره بردارم و باهاش این غذا رو توی ماهیتابه گودم درست کنم. خلاصه که اگر دنبال یه غذای سالم و خوشمزه هستید این رو بهتون پیشنهاد میکنم.

ادامه مطلب هم چند تا عکس از نیکان گوگولی توی تولدش:


این کارت رو دایی مهربون نیکان طراحی کرده که از روش چاپ کردیم و دادیم به مهمونها:

این عکس کیک نیکانه توی اولین تولدش:

اینم خود گل پسر. البته لباس اصلیش با پاپیون بود که با باباش ست کرده بود. دیگه یه کم توش ناراحت بود واسه مراسم کیک عوضش کردم:

اینم یه عکس مینیاتوری از پاپیونش که مجبور شدم ببرمش. :))

اینم یه قسمتی از کادوی تولد خانواده خودم به نیکان:

و نیکان در حال استفاده از واکرش:

خانواده همسر هم وجه نقد دادند به نیکان واسه تولدش که هزینه شد برای خرید این کادو. البته مابقی پول خریدش رو خودمون دادیم که کادوی من و همسر شد به نیکان واسه تولدش:

یه عالم کادوی دیگه هم برای گل پسری جمع شد که کلی خوش به حالش شد. از ماشین و اسباب بازی گرفته تا سکه و وسایل آموزشی.

روز تولدش هم رفتیم آتلیه و یه سری عکس انداختیم که به محض اینکه فایلش به دستم رسید چند تاش رو میذارم.

و این بود فوتو پست من که واقعا با سرعتی وصف ناشدنی سعی کردم بذارمش. باید برم بخوابم که فردا صبح سرحال از خواب بلند بشم.

سعی میکنم یه کم زود به زودتر بیام و بنویسم. یه سری سوال دارم که واقعا از مامان هایی که این مرحله رو پشت سر گذاشتن میخوام که اگه راه چاره ای دارند بیان و بهم بگن باید چیکار کنم. حالا توی پست بعد سعی میکنم در موردش بنویسم.

نوشته شده در ۱۳٩٢/٧/۱٦ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak