Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

## پریشب با همسری فیلم blue jasmine رو دیدیم که توی لیست اسکاری ها بود. یه جورایی دوستش داشتم اما تمام مدت که داشتم فیلم رو می دیدم از خودم می پرسیدم که سالی هاوکینز چطور شد که هنرپیشه شد؟؟ با وجود اینکه به نظرم زن زیبایی نیست اما توی نقش هایی که بازی کرده خیلی موفق بوده. تمام مدت با خودم فکر میکردم یعنی زیبایی ظاهری چقدر میتونه توی موفقیت یا عدم موفقیت آدم ها موثر باشه. آدم های خیلی زیادی رو می بینم که واقعا طینت خوبی دارند در صورتی که ظاهرشون خیلی زیبا نیست اما همون طینت خوب خیلی زیبا نشونش میده. قبلا هم فیلم happy go lucky  رو ازش دیده بودم که اون رو هم خیلی دوست میداشتم.

## این خرید دوست داشتنی مون از لیست دفعه پیش جا مونده بود. همسری عاشق این قوری هایی هستش که زیرش وارمر داره. توی ایران یه بار یه مدلش رو پیدا کردم که خیلی بزرگ بود. یعنی اصلا به درد دو نفر نمیخورد. اینجا هم باز همینطور. یکی دو جایی یه چیزایی پیدا کردم که خیلی بزرگ بودند. تا این دفعه وقتی داشتم از شهروند خرید میکردم، توی قسمت سفال هاش این قوری دوست داشتنی رو دیدیم و بلافاصله خریدیمش. از وقتی که برگشتیم یکی از کارهایی که انجام میدیم اینه که هر شب توش دمنوش یا چای دم میکنیم و توی این استکان های کمر باریک میخوریم و واقعا لذت می بریم. پدر همسری این بار بهمون یه چای ارل گری داد که اسمش چای محمود بود و من با چای شمال قاطیش کردم و واقعا ترکیبشون یه چیز بی نظیری شده که لذت چای خوردنمون رو ده برابر کرده.

## دیروز به مدت 20 دقیقه من و نیکان با یه دونه پر مشغول بازی بودیم. یه بار من پر رو میذاشتم کف دستم و فوت میکردم و یه بار هم نیکان. اینقدر هم ذوق زده شده بود که حد و حساب نداره. هی میگفت مامانی فوت کن و وقتی پر میافتاد پایین غش غش می خندید. بعدش با خودم فک کردم گاهی اوقات چقدر با چیزهای ساده میشه بچه ها رو شاد کرد و باعث شد از ته دل بخندند. این هم همون پر مذکور بود.

خوب توی ادامه مطلب یه سری عکس برفی گذاشتم. البته لازم به ذکره که هنوز همه حرفام تموم نشده و امیدوارم دوباره زود برگردم. مژه


منظره جلوی درب آپارتمان منزل پدر همسری:

ویو تپه های روبرو از پنجره اتاق پذیرایی:

کبوترهای گرسنه در جستجوی غذا:

آش در روز برفی:

اولین مواجهه نیکان با برف:

من بر فراز تپه ها:

نوشته شده در ۱۳٩٢/۱٢/٧ساعت ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak