Lilypie Second Birthday tickers
یک عاشقانه آرام

خوب بذارید حالا که موتورم روشن شده، تجربه دکتر توسلیان رو هم بگم و برم.

یکی از مشکلاتی که بنده چند ماه بعد از زایمان باهاش دست به گریبان شدم، مشکل ریزش مو بود اون هم در حد اعلا. البته کراتین کردن مو و اتو و سشوار کشیدن هم در تشدید این موضوع بی تاثیر نبود. اما این اواخر عملا دلم میخواست توی حمام گریه کنم اینقدر که موهای من میریخت.

نازنین دوستم ف ماه پیش اومد پیشم و وقتی صحبت از دکتر پوست شد به من گفت که چند سال پیش رفته پیش دکتر توسلیان و نتیجه خیلی خوبی گرفته. خوب من هم که به اقدامات انتحاری معروفم، دو روز بعدش با دختر عمه ساعت 5.5 صبح راهی مطب دکتر شدیم. حالا چرا ساعت 5.5 من فک میکنم یه علتش این بوده که خوب دلشون میخواسته که خاص باشند و البته حتما یه سری دلایل خودشون رو دارند. به هر حال ما ساعت 5 صبح آژانس گرفتیم و راهی سئول شدیم. وقتی رسیدیم دیدیم ماشین های آخرین مدل بزرگ و کوچک صف کشیدن جلوی در مطب. آقای منشی ساعت 6 صبح از راه رسید و به همه شماره داد و ویزیت ها رو گرفت. آقای دکتر راس ساعت 6.5 در مطب بودند و ویزیت مریض ها شروع شد. نوبت به من که شد رفتم داخل اطاق و از مشکل ریزش مو گفتم. ایشون دستشون رو کردند لای موهای من و مقادیر بسیار زیادی مو اومد لای انگشتاشون. یه چند تا سوال پرسیدند و داخل چشمم رو نگاه کردند و بعد مشغول شدند به نوشتن دو نسخه بلند بالا. اون وسطا من گیر دادم که برای جوش صورت و سیاهی زیر چشم هم یه نسخه ای بدن. اول گفتند نه اول موهات درست بشه تا بعد. گفتم بابا جان من مسافرم دارم میرم و بعد راضی شدند که برای اون دو مورد هم دارو بدن. بیرون اومدیم و یه راست رفتیم سراغ عطاری دم مطب. بله بخش اعظمی از داروها گیاهی هستش. از عرقیات مختلف گرفته تا پودر جوانه و سبوس و چای گیاهی. ی کیسه پر دارو گرفتیم و رفتیم سراغ داروهای شیمیایی یه عالم آمپول ب کمپلکس و قرص اکوفان و قرص های دیگر هم داخل کیسه ریخته شد. با سه تا کرم برای صورتم. جمعا به همراه ویزیت آقای دکتر محترم 300 هزار تومان خرج کردیم و با یه عالم بار و بندیل راهی منزل شدیم.

از روز بعد پروژه شروع شد. بدترین قسمتش خوردن ماء الجبن هر روز صبح ناشتا بود. یعنی به زهر مار گفته بود برو کنار من بیام. الان یک ماهه من این هلاهل رو هر روز صبح ناشتا میخورم و تنها چیزی که باعث میشه روز بعد انگیزه برای دوباره خوردنش داشته باشم لیست بلند بالای خواص اون هستش که بهم نیرو و انگیزه میده. 5 روز یک بار ی ب کمپلکس میزنم و تمام قرص ها و عرقیجات رو سر وقت میخورم. اما بگم که بعد از یک ماه انگار معجزه شده. ریزش مو متوقف شده. یعنی باید الان موهامو بکشم تا کنده بشه. حس میکنم براق تر شده موهام و کلا حالشون خیلی خوبه. ماء الجبن یه جورایی داره پاکسازی هم برام میکنه. خلاصه دوستان بنده الان فدایی داشتن موی خوب هستم و هر جا میرم عطاریم رو همراه می برم و میچینم روی میز که یادم نره چی باید بخورم روی همشون هم برچسب زدم که یادم بمونه چی رو چقدر بخورم.

حس خوبی که این دکتر بهم منتقل کرد تا حالا از هیچ دکتر پوستی نگرفته بودم. آقای دکتر گیاهخوار هستند و معلومه که به کارشون اعتقاد صد در صد دارند. من احساس کردم برای موقعیت الانم و پاسخی که گرفتم به ایشون مدیونم که لااقل اینجوری ازشون تشکر کنم بابت حل مشکل من. البته امیدوارم مقطعی نباشه و واقعا برای همیشه این مشکل حل بشه.

آها یادم رفت بگم الان ی ماهی میشه تمام شامپوهای قبلی رو گذاشتم کنار و شامپو سبوس برنج پرمون میزنم که اون هم در توقف ریزش مو بی تاثیر نبوده حس میکنم.

در کل داروهای دکتر و کلاس پاکسازی که رفتم حس میکنم در کنار هم نتیجه داده و هم موهام بهتر شده و هم پوستم. زنده باد توجه به خود و در اولویت قرار دادن سلامت و زیبایی. یه کف مرتب برای همه بانوهای زیبا و هنرمند سرزمینم. دلتون شاد و لبتون پر خنده همیشه و هر کجا که هستید. قلب

نوشته شده در ۱۳٩٤/۳/٢ساعت ٩:۱٥ ‎ق.ظ توسط لبخند نظرات ()


Design By : Pichak