سبزه عید:))

دو تا سبزه خیسوندم یکی با ماش یکی با عدس. گفتم اگه یکیش خراب شد یکی دیگه داشته باشم. دیروز یک کار تقریبا غیر ممکن رو ممکن کردم. خودمم باورم نمیشد اما از اون موقع هایی بود که گفتم من باید اینکارو بکنم و تمام عزمم رو جزم کردم که بشه و خوب مثل همیشه از این عزم جزم جواب گرفتم:)))

برای خودم یک بسته مداد رنگی خریدم. از امروز میخوام اون پست قبلی رو تمرین کنم. قرار شده که روی آینه واسه خودم نقشه ها رو بچسبونم که یادم نره میخوام چیکار کنم و کلی هم انرژی و روحیه بگیرم.

امروز کنار دریاچه یه آقایی رو دیدم به جرات می تونم بگم ٧٠ سالش بودم واسه خودش یه شلوارک پوشیده بود و سلانه سلانه پیاده روی میکرد. همچین لبخند ژوکوندی هم بر لب داشت که کلی خوشم اومد از این همه روحیه و شادابی دیگه منم غیرتی شدم واسه خودم یه دور تند دویدم دور دریاچه.

یه چیزی رو که این روزها خیلی تمرین میکنم گیر ندادن به خودمه. قبلترها هر اتفاقی که می افتاد توی روابطم با دوستام خودم رو مقصر می دونستم و فکر میکردم حتما من یه کاری کردم که اون این عکس العمل رو داره از خودش نشون میده اما تازگی ها حتی اگه به ذهنمم برسه که این رفتار به خاطر کار خاصی از طرف منه می پرسم که موضوع چی بود. برای شفاف سازی بیشتر و برای شادی بیشتر کودک درون. خوب گاهی اوقات والد بدجوری این کودک درونم رو له میکنه و نتیجه اش اینه که اصلا بعدش حس خوبی ندارم. اما این شیوه اساسی داره جواب میده و قبل از اینکه سناریوهای منفی بیشتری رو در ذهنم بچینم همه چیز حل میشه.

سرعت اینترنتم یه چیزی توی مایه های ٣٠ برابر شده و من در پوست خودم نمی گنجم چون کلی چیز میز میتونم توی دو سوت دانلود کنم.

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاتون

وای سبزه عدس خیلی قشنگه من خیلی خیلی دوست میدارم[قلب]

سارابانو

1-خوب شد یادم انداختی. من هم امروز برسم ماشی بخیسونم. 2-این گیردادن به خود به این خاطره که بعضیا(مثل خودم) والد سختگیری دارن. البته این والد درونی ها. افرین که تونستی والدتو مهار کنی. 3-اینترنت هم خوشا به حالت ای دوست.

بهار ( البته مامان امیر نه!)

خدا از این اینترنت ها نصیب همه بکنه به سوسوی این چراغ[نیشخند]

سنی

آفرین به مصی جون.منم سبزه ماشو دوست دارم. راستی با داداش بودن خوش گدشت؟امیدوارم برای عید یه عالمه مهمون واست بیاد تا احساس خوبی داشته باشی مصی جان.[لبخند]

رونالی

اسم وبلاگت جذبم کرد ضمنا دوستای مشترکم داریمااااااااااا دوست شیم

رها

سلام وبلاگ خوبی داری به دلم نشست امیدوارم سال خوبی داشته باشی

بیتا

با ماش موافقم منم میخوام ماش بذارم[ماچ]

دست کوچولو

در مورد سرعت اينترنت .. حسودي امان شد [ناراحت]