حرفهایی که به دل می نشیند:))

یه دوستی ما داریم اینجا بسیار بسیار با صداقت هستش و حرفاش در عین سادگی بسیار به دل من میشینه. تا حالا چند باری شده که مخاطبش من بودم و به نوعی میخواسته من رو در مورد حرفی که میزنم متقاعد کنه. راستش بعد از حرفایی که بهم میزنه میتونم به جرات بگم یکی دو روزی بدجوری میرم توی فکر. دیشب حرفایی بهم زد که خیلی خیلی به دلم نشست احساس کردم چقدر خوبه آدم یه همچین آدمهایی دور و برش داشته باشه که گاهی یه تلنگر بهش بزنند و باعث بشن آدم عمیق تر بشه توی یه موضوعی. امروز یه حس جدید و عجیب غریب دارم.

در مورد کارم بگم که هنوز خیلی به این محیط عادت نکردم. اینجا اصلا از صمیمیتی که در محیط های ایرانی داشتیم خبری نیست. هر کسی سرش به کار خودش بنده و هیچکی به دیگری کاری نداره. من هم یه اتاق بزرگ و نورگیر دارم که طبقه بالا هستش. بسیار بسیار دنج و بی سر و صدا. گاهی اوقات از این همه سکوت دیووونه میشم اما خوب بد نیست. در فکرم که جلوی پنجره رو سه چهار تا گلدون بذارم که با نگاه کردن بهش کلی انرژی بگیرم. شاید توی دو سه روز آینده اینکار رو کردم.

این چند روزه اینقدر دلم برای همه تنگ شده که نگو. خواهری و برادری یک فروند ایمیل پر عکس برام فرستادند و همین باعث شد کلی هوایی بشم و دلم هزار تا برای همه تنگ بشه. احتمالا آبان یک هفته بیشتر نمی تونیم بریم ایران اون هم در فاصله 5 روز دو تا عروسی توش هست.

دیشب رفتیم بیمارستان ایرانیان دکتر. کلی ازم عکس کمر و اینها گرفت و بعدش هم گفت خدا رو شکر مشکل خاصی نیست یه چند تا قرص و پماد داد و گفت خیلی پشت میز نشینم تا یه کمی درد کمرم بهتر بشه.

/ 14 نظر / 553 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاتون

کار جدید مبارک :)‌مرسی که به وبلاگم سر زدی. امیدوارم کمرت هم بزودی خوب خوب بشه[لبخند]

maryam

خدا را شکر که کمرت مشکلی نداشت ولی این توصیه اقای دکتر کمی الان انجام ناشدنیه.(البته اکثرا توصیه هاشون انجام شدنی نیست ) انشالله که دیگه کمر دردت تکرار نشه .زندگی عادته عزیزم به محیط کار هم عادت میکنی فقط مثل همه چیرهای دیگه زمان میبره ...من میدونم که تو موفقی حالا محیطش هم باب میلت نباشه مهم نیست .مواظب خودت باش دوستم.

مستانه

چه خوب که کار پیدا کردی و چه خوب که یه اتاق دنج و بزرگ و نورگیر داری...

راحله

چه اتاق خوبی داری... تصورش کردم با گلدونهایی که گذاشتی توش[قلب] خوشحالم که کمرت بهتر شد و امیدوارم زود زود خوب بشی چون می دونم چه درد بدیه[نگران] چشم رو هم بزاری اومدی ایران و همه رو می بینی و با انرژی مضاعف برمیگردی اونجا[چشمک]

گفتنی ها

ایرانم همش صمیمیت نیست عزیزم خیلیاش فضولیه بعد که از زیر آب بیرون میای تازه متوجه میشی که ای وای ....[ابرو] اینکه آرامش داری خیلی خوبه وقت داری به خودت و کارایی که دوس داری فکر کنی و انجامشون بدی[مغرور]

آسوده

لبخند جون خوشحالم که کمرت مشکلی نداشته . مواظب خودت باش و به خودت حسابی برس تا تو عروسی ها کم نیاری. آخ من عاشق اتاق کارت شدم. چند تا گلدون کوچیک رنگی رنگی بگیر. توش گلهای خوشگل بگذار. کلی انرژی می گیری.

ممول

عادت می کنی حالا به محیط کارت [چشمک]

كوهنورد

كار جديدت مبارك... اميدوارم مشكل كمر دردت زودتر برطرف شه... راستي نگفتي چي بهت گفته اون دوستت كه انقدر روت تاثير گذاشته بوده؟؟ راستي ممنون بابت معرفي كتابهاي صوتي.. [قلب][ماچ][ماچ]

دختردریا

سلام عزیزم ! با تاخیر شروع کارت رو بهت تبریک می گم و امیدوارم که به زودی به محیطش عادت کنی و ازش لذت ببری ! خوش حالم که موضوع کمر درد جدی نبود ! ایشالا زودی آبان بیاد و دلتنگی ها کمی به گشادی گرایش پیدا کنه ! :)