هفته ای پر فیلم + باغ وحش العین

هفته پیش بسیار هفته پرفیلمی بود و من فک کنم چهار پنج تا فیلم دانلود کردم و با همسر دیدیم. یکیش رو که چیکای عزیز معرفی کرده بود دیدیم و واقعا به نظرم تاثیر گذار بود و من هم مثل چیکا بسیار بسیار بازیگر بچه فیلم رو دوست داشتم. اسم فیلم بود August Rush درسته که یه جاهاییش آدم حس میکردم با عقل جور در نمیاد اما در کل خیلی فیلم ملوسی بود و دوستش داشتم.

دومین فیلم یه فیلم مستند بود که از طریق یه ایمیل گرفتمش. اسمش بود "باد صبا" که یک فیلم ساز فرانسوی در سال 1996 این فیلم رو ساخته و تقریبا 80 درصدش از توی هلیکوپتر فیلم برداری شده از جاهای مختلف ایران. صدای نریتور فیلم رو خیلی دوست دارم. به نظرم اون هم خیلی تاثیر گذار بود. لینکش رو هم از اینجا می تونید بردارید.

سومین فیلم هم اسمش بود one day غم انگیز بود خیلی زیاد اما بازیگرهاش خیلی خیلی قشنگ بازی کرده بودند.

جمعه شب هم رفتیم و فیلم ماموریت غیرممکن رو دیدیم. جنجالی و بزن بکش بود اما من و همسر خوشمون اومد و دست همسر رو اینقدر فشار دادم دیگه داشت له میشد. جالبه اون قسمت هایی که توی دبی فیلم برداری شده وقتی رسید سینما کف و دست و سوت میزد بیا و ببین. دیگه معرفی برج خلیفه و دبی و اینها بود اساسی.

*************

شنبه هم با سنی مهربون و همسرش رفتیم العین و بالاخره رویای من برای دیدن باغ وحش العین تحقق یافت. خیلی خیلی باغ وحش بزرگی بود و کلی لذت بردیم. من و همسر قسمت زرافه هاشو از همه بیشتر دوست داشتیم. تازه به زرافه ها هویج هم دادیم. قسمت آخرش هم شو پرنده ها بود که بیشترشون شاهین بودند و تیز بودن شاهین ها برای شکار غذاشون رو به نمایش گذاشته بودند. من باغ وحش دبی رو نرفته بودم اما تعریف این باغ وحش رو خیلی شنیده بودم و خوبیش این بود که حیوان ها توی قفش نبودند فقط دور محوطه شون رو شیشه زده بودند و بالاش باز بود و محیط طبیعی رو شبیه سازی کرده بودند .کلی حیوون هم دیدیم که خیلی شبیه کارتون هایی بودند که توی بچگی دیده بودیم و کلی خندیدیم از دستشون.

البته قبل از اون رفتیم یه قصر توی العین که قبلا مثل اینکه یکی از این شیوخ توش زندگی میکردند اون هم با وجود اینکه خیلی قدمتش زیاد نبود اما جالب بود.

اینم چند تا عکس

سیستم منقل و چای که تقریبا توی همه اتاق ها بود.

یکی از اتاق های کاخ

گوریل یه کم غمگین

من عاشق این سیستم ظرف غذای زرافه شدم

محیط کاملا باز باغ وحش

سلطان جنگل

چیه هویج میخواییی!!!!

محوطه شوی شاهین ها

**************

/ 15 نظر / 230 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مموی عطربرنج

وای...اون زرافهه چقدر خوشگله... فیلم وان دی رو دیدم...خیلی ناز بود!

ریما

عزیزمممم ممنون از عکسا خوشگل بودن الهیییییییی واسه زرافهه چه نمکی بود[قلب] همیشه به شادی و تفریح دوستم.

ساراسارا

لبخند جون این شاهیناش ترسناک نبودن؟؟؟

آواز

آآآخییی ... گوریله واقعاً غمگین بود ! منم دارم کم کم فیلم باز میشم . از معرفی فیلم ها ممنون [لبخند]

منا

سلام خانمی ...چقدر خوبه فیلم دیدن خوشبحالت که پایه داری همسری پایه فیلم نیست[ناراحت]....من خیلی از باغ وحش خوشم نمیاد دلم میگیره حیوونا رو میبینم اونجا[گریه]

آیلا

آخییییییییییییییییییی چقدر گوریله خوشگل بود. دلم براش سوخت. اون چیزهایی که وسط اتاقها بود چیه؟ روی فرش هاست.

نوشا

دوست قشنگ تولدت با یه عالمه تاخیر و شرمندگی یه عالمه مبارک باشه ... منم زرافه ها رو دوست داشتم

دختردریا

آخی ! چه زرافهه بامزه اس ! گوریله هم همین طور ! :) فضاش خیلی جالبه ! :)

محبوبه

راستی بانو من اون فیلم باد صبا رو دیدم چقدر فیلم خوبی بود منون از معرفی بسیار خوبت