اخبار هفته

1- دلم گرفته خیلی زیاد. با امین گلی راجع به این موضوع زیاد حرف نمی زنم چون دل اون هم می‌گیره. یه چیزایی می بینم که طاقتم طاق میشه و نمی تونم تحمل کنم. حتی اینجا هم چیزی نمی‌تونم راجع بهش بگم. اما دلم خیلی گرفته.

 

خداوندا چیکار می تونم بکنم. از دیروز تا حالا سرم درد می کنه.انگاری یکی محکم کوبیده پس کله ام. خدایا من که جز دعا کردن کار دیگه ای نمی تونم بکنم. پس خودت کمکشون کن. هر چی به صلاحشونه رو بذار جلوی پاشون.

 

2- از این بالا کوه ها دیگه معلوم نیستند. کار این وزارتخونه دیگه داره حوصله منو سر می بره. به گمانم پروژه اینجا دیگه داره نفس های آخرشو میکشه کاش زودتر تموم بشه که منم تکلیف خودم رو بدونم. این کار برای من البته تجربیات خیلی زیادی رو به همراه داشت. اولا اینکه فهمیدم توی محیط های دولتی چی می گذره. ثانیا اینکه فهمیدم چندان از ا ی ز و و این حرفا خوشم نمی آید و این منو خیلی راسخ تر کرد که برم دنبال یک کاری که ربط داره به "م د ی ر ی ت ا ر ت ب ا ط با م ش ت ر ی" که اینقدرم دوستش دارم و بهش علاقه مندم و دنبال این باشم که تجربیاتم رو توی این زمینه گسترش بدم و یه کاری مرتبط با این موضوع پیدا کنم.

 

3- دیگه اینکه دیشب کادوی خوشگلی از مامان اینا و خواهر جون اینا گرفتم. به مناسبت دفاع کردنم. "اتوی مو " واسه من که هیچ وقت موهام بلند نبوده خیلی سخته که 9 ماهه موهامو نزدم و گذاشتم بلند شده و هر چی بیگودی و سشوار هم بهش می کشم بازم وز وز میشه و می پره بالا و مجبورم که هی ببندمش و امین هم اصلا از مو بستن خوشش نمیاد. دیشب که عطی موهامو باهاش اتو کرد تازه فهمیدم چقدر موهام بلند شده و کلی فَشِن شدم واسه خودم. البته کار امین گلی در اومد دیگه چون پشت موهامو خودم نمی تونم اتو کنم و باید بهم کمک کنه.

 

4- از موقعی که دفاع کردیم امین هم دیگه هر روز میره سر کار آخه تا قبلش هفته ای یکی دو روز رو نمی‌رفت و من الان روزهایی که خونه هستم شدیدا جای خالیشو توی خونه حس می کنم و هی دلم براش تنگ میشه. امین بهم می گفت یه روزی دلت واسه این روزهای سخت پایان نامه تنگ میشه. راست می گفت هنوز هیچی نشده دلم تنگ شده خیلی زیاد.

/ 7 نظر / 2 بازدید
فاطيما

سلام دوست عزيزم یک دوست خوب برای اين وقتهاست که دل آدم ميگره بی معرفت موفق باشی

سايه

خوش به حالت ای کاش کميل من هم زودتر دفاع کنه ومن شاد شم خيلی برات خوشحالم از زندگی لذت ببر عزيزم

ياس

سلام گلم... با تاخیر دفاع کردن تو و امین خان رو تبریک می گم... مصی دعا بزرگترین کاریه که تو می تونی بکنی...

مستانه

سلام مصی جون. خوبی؟ حالت بهتر شده؟؟؟

عطيه

آخه پایان نامه هم دلتنگی داره دیوونه!!!! خوب هی پاشو بیا خونه ما ...اونوقت منم دیگه حوصله م سر نمیره و تازه کلی هم با هم شهین مهین بازی در میاریم!!!!