هجران به سر می آید.:))

بالاخره دوران فراق هم به سر اومد. همسر مهربونم امشب داره از ماموریت برمی گرده. ساعت حدودا یک میرسه. اونقدر خوشحالم که نگو. حس می کنم یه عمره که از امین دور بودم و حالا میخوام بعد از یه مدت طولانی بینمش. الان توی وزارتخونه یه دوره آموزشی گذاشتن که اومدیم سر دوره و فک کنم تا ساعت 3 طول بکشه. بعدشم بدو بدو باید برم خونه و همه جا رو تمیز کنم تا خونه خوشگل باشه وقتی که امین میاد.

 

دیشب بابای امین میگه من شب میام پیشت تا تنها نباشی. بعدش خودش اصلاح می کنه حرفشو و میگه من تا 12 بیشتر نمی مونم. خودت تنهایی باید بری استقبالش. من تنهاتون میذارم. بعدش یه نگاه مهربونانه بهم میکنه و لبخند میزنه. میگه هر شب به امین زنگ می زنی و همینقدر حرف می زنی. با خجالت میگم بله. تقریبا هر شب نیم ساعت باهاش حرف می زنم. و بعدشم کلی از ما تعریف می کنه و خاطرات دوره قبل از عروسیمونو به یادم میاره. از فرط خستگی ساعت 11 خوابم میبره.

 

دیشب سوار یه تاکسی شدم و راننده اش خانوم بود. بماند که چقدر وحشتناک رانندگی می کرد. بعدش هم دو برابر ازم کرایه گرفت. وقتی اعتراض کردم احساس کردم که میخواد منو کتک بزنه. واسه همینم بیخیال شدم.

 

دیگه باید برم. الان کلاس شروع میشه. خیلی ذوق دارم امین گلی داره بر می گرده.

 

/ 0 نظر / 5 بازدید