ساعت یازده و سی دقیقه شبه و من به انتظار نشستم که امین گلی از فرودگاه برسه خونه. ماموریت رفته بود شیراز. دلم خیلی براش تنگ شده انگاری یه هفته است رفته ماموریت اما دیروز صبح راستی راستی رفته.

هفته پیش به رسم همیشه که ارزیابی دوره ای از میزان رضایتمندی دارم، سر صحبت رو با امین باز کردم. توی یه زمینه هایی خودم از خودم راضی نبودم و می خواستم بدونم آیا امین هم همین حس رو داره یا نه. اینقدر قشنگ همه چیز رو برام تحلیل کرد که دهنم از تعجب باز مونده بود. در عین حال که میخواست انتقاداتش کوبنده نباشه اما حرفاشو خیلی منطقی و ملایم بهم زد. گاهی اوقات یه سری چیزهای کوچیک توی زندگی میتونه تاثیر عمیقی توی طرف مقابل داشته باشه. خلاصه که جلسه ارزیابی خیلی خوبی بود و من احساس کردم احیا شدم. خیلی وقتا حاصل این جلسات باعث اصلاحاتی میشن که با وجود اینکه کوچیکند اما باعث میشن روح زندگی توی خونه بیاد.

دیشب در راستای اینکه امین رفته بودم ماموریت، رفتم خونه مامان اینا. کلی سپهر بازی کردم. واییییییییییییییییی با بچه ها بازی کردن و چونه زدن یه لذتی داره که وصف ناشدنیه. کلی بازی کردیم. براش ماکارونی برده بودم کلی مسابقه ماکارونی خوردن دادیم. یه عالم با اسباب بازیهاش بازی کردیم و دست آخر هم اینقدر شیطونی کرد که علیرغم کلی جیغ و فریاد باباش بردش خونه خودشون.

این چند روزه کلی فیلم ایرانی دیدم خدا پدر و مادر این سوپر محل رو بیامرزه که این سی دی ها رو میفروشه. انعکاس، زن دوم، مینای شهر خاموش، حس پنهان، قطعه ناتمام. از بین اینها فقط از مینای شهر خاموش خوشم اومد و اندکی هم قطعه ناتمام کار مازیار میری. بقیه شون خیلی کلیشه ای و تکراری بودند به نظرم.

چند وقتی بود که به کودک درونم اهمیتی نمیدادم نتیجه اش این شد که یه دفعه قلمبه شد و طی یک اقدام انقلابی توی بازارچه پارک لاله از خجالتش در اومدم. خریدای زیر در نتیجه این شکوفایی صورت گرفت:

یکی از این آویزایی که صدای خوش جیلینگ جیلینگ ازش در میاده و امین کلی عاشقش شده. یه خرس خوشگل، یه جا شمعی جیگول، تعدادی شمع عطری، یه جفت شمع نقره ای برای آینه و شمعدان، دو تا کارتون برای بچه ها، رنگ انگشتی آریا برای بچه ها، سی دی ایروبیک، دو جلد کتاب. خلاصه که کودک درون حالی برد اساسی.

راستی بیست و چهارم این ماه نوزدهمین ماه ازدواج ما بود. داریم به دو سالگی نزدیک میشیم. چقدر زود امسال گذشت نفهمیدم چه جوری به بهمن ماه رسیدیم.

اینم عکساشون: آویز،  خرس، جاشمعی

پ.ن: این پستو ۴ روز پیش نوشتنم تازه امروز وقت شد پستش کنم.

/ 8 نظر / 2 بازدید
خاتون

از این ایده ارزیابی خیلی خوشم اومد. در کنار هم شاد باشید[لبخند]

علی

توام چقدر عقده ای هستی هر چی می خری عکسشو می ذاری که چی؟ می خوام ببینم وقتی هم می ری لباس زیر می خری جیگرشو داری عکسشو بذاری اینجا؟[عینک]

علی

در ضمن پایین تنه خرسه خیلی شبیه مال خودته

عطیه

سلام خواهری... آخ که چقدر دلم هوای بازارچه پارک لاله رو کرده! دلم لک زده واسه آش دوغ و باقالی پخته هاش! خوش به حالت که حسابی از خجالت کودک درونت دراومدی! [بغل][بغل][بغل]

ت ت

بازارچه ی پارک لاله عجب چیزایی داشت!!!

[گل]

atyabi

سلام ِدت آلَ اگه وقتت كرَ ت يه سرَي جي به وبلاك وانشون بيخوس اِگه عكسي يا مطلبي در باره وانشون داره برسنه تا به وبلاك اضافه كروني http://vaneshani.blogfa.com با تشكر اطيابي