تولد بازی

۲۱ آذر ماه همیشه حس خوبی دارم. ۲۱ آذر امسال اما با بقیه سال ها فرق داشت. اولین فرقش این بود که امسال امین گلی در کنار من بود و فرق بعدیش این بود که من دهه بیست سالگی ام رو پشت سر گذاشتم. یکی گفت چند سالت شد؟ گفتم سی. گفت سییییییییییییییییییییی!!!!!! چه زیاد. من اما غصه که نخوردم هیچ بلکه خوشحال هم شدم. من بزرگتر شده ام و خیلی چیزها یاد گرفتم. آدم های مختلف رو شناختم و یه عالم چیز دوست داشتنی کسب کردم. خلاصه که من به دنیا اومدم.

دوشنبه شب امین گلی گفت پس کی بریم تولد بازی؟!!! من هم گفتم سه شنبه که کلاس داری. چهارشنبه خوبه؟ و امین هم قبول کرد. سه شنبه شب هم خونه تولد بازی داشتیم و یه پانجو جینگیلی مستون کادو گرفتم. چهارشنبه در حالی که مثل ندید بدید ها پانچوم رو تنم کرده بودم اومدم شرکت. دیدم همه یه جوری منو نگاه می کنند. زود مانتوم رو عوض کردم. خلاصه که امین ساعت تقریبا ۵.۵ بود که اومد دنبالم. یه گل خیلی خوشگل بهم داد که یه عالم ذوقشو کردم. بعدش هم قرار شد بریم پارک لاله یه کم با هم قدم بزنیم تا وقت شام بشه. دیگه توی ترافیک کلی تو راه بودیم تا رسیدیم پارک لاله. در ضمن برگ جریمه اون روز رو که رفتیم بودیم حرف جدی بزنیم هم باطل کردیم. رفتیم با هم دو تا چایی خوشمزه خوردیم و یه کم هم از هر دری سخنی حرف زدیم تا دیگه ساعت نزدیکای ۸ شد. شام رفتیم پیتزا پاشا. اینقدر پیتزاهاش خوشمزه بود که نگو ما هم مثل دو تا شکمو نشستیم تا ته اش رو خوردیم. تازه یه کارت خیلی خیلی خوشگل امین گلی بهم داد که کلی بیشتر ذوقیدم.

امین: تولدت مبارک باشه عزیزم. من امسال با خودم فکر کردم گفتم یه بدعتی بذارم که مراسم تولدامون رو ساده برگزار کنیم.

من: این خیلی فکر خوبیه. من هم استقبال می کنم.

امین: این هم یه کارت خوشگل برای تو.

من: واییییییییییی چقدر خوشگله. دستت درد نکنه عزیزم. خیلی زحمت کشیدی. بعدش توش رو خوندم و دیگه شدم اینجوری.

امین: تازه شام امشب هم مهمون منی. (آخه قبلش من همش می گفتم شام من میخوام ببرمت یه جای خوبی)

من:

خلاصه کلی قربون هم رفتیم و من فکر کنم همه آدمهایی که اونجا نشسته بودند کلی به ما خندیدند که اینا رو نگا چه لاوی میترکونن.

بعدش هم که اومدیم بیرون برف ریز ریز می بارید و من یه عالم قند توی دلم آب شده بود. دیگه اومدیم سمت خونه. امین پیچید که منو ببره خونه و نگه داشت. با خودم فکر کردم چرا اینجا نگه داشت. بعدش دیدم هی داره این دست و اون دست می کنه. یه فیلم از روی موبایلم براش بلوتوس کردم و دیدم یه دفعه دستش رو کرد توی جیبش و یه جعبه در آورد و گفت:

امین: کادوهای اصلی تولدت همون اولی ها بودند اما من می خواستم از من یه یادگاری داشته باشی واسه اولین باری که تولدت رو تبریک گفتم.

من:  این چه کاری بود کردی اخه. من کلی با اون گل قشنگت کیف کردم. چرا شرمندم کردی. بعدش در جعبه رو باز کردم و دیدم یه دستبند خیلی خوشگل و ظریف توشه. زیر اون نور درست نمی دیدمش. گفتم این طلاست. گفت بلههههههه.

امین: توی خونه هم همه پسندیدنش. اگه دوستش نداری می تونی ببریم عوضش کنیم.

من: این اینقدر خوشگله که من همینجوری موندم از کجا اینقدر خوب سلیقه منو می دونستی. بعد پیش خودم به بدعت امین فکر کردم که اونوقت این یعنی چه؟!!!

امین:  بازم تولدت مبارک باشه.

من: ممنونم هزار تا نمی دونم چی باید بگم. از همه چیز ممنون. امشب خیلی خیلی شب به یاد ماندنی ای بود برای من.

اومدم خونه. کادوم رو به مامان اینا نشون دادم و همه گفتند ماشالا چه خوش سلیقه هم هست. گفتم پس چی.

شب نوشین بهم اس ام اس زد و تولدم رو تبریک گفت. وایییییییییی خدا چقدر حالم خوبه. دیگه من کلی واسه خودم ذوق مرگ شدم و اینقدر که حالم خوب بود شب خوابم نمی برد. فکر کنم ساعت یک بود که بالاخره تصمیم گرفتم بخوابم اما باز هم خوابم نمیامد.

امین گلی جونم هزار تا ممنونم ازت. این تولد خیلی خیلی ویژه بود و هیچ وقت این روز رو یادم نمی ره.

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
يه دختر تنها

وايييييييييی! منم دلم تولد به اين خوبی خواست....اما عشقولانه من مدتهاست که ديگه اينجا نيس..اون دور دوراست!ديشب خوابشو ديدم که برگشته!از اين خوابا زياد ديدم اما ميگن خواب زن چپه؟؟؟؟؟........به هر حال عزيزم وبلاگتو دوس داشتم...اينم بخون مال من نيس اما خيلی جالبهmoddaee.blogfa.com

عطيه

ای جانم به اين عشقولی... نگفتم که اميدوارم اين تولدت به يادموندنی ترين تولدت باشه... قدر این عشق پاک و زلال رو بدون و بکوشین که همیشه زلال نگهش دارین عزیزم... بوس س س س س س س س

سارا

والا ما از اولش هی خونديم و خونديم ببينيم اين بدعته چی بود؟!!!!!! ولی از يه کارش خوشم اومد : که هديه ها رو کم کم داده..اينش بدعته ..راستييييييييييييييی مبارکهههههه هوارتا!