رنگ جوراب های جینگولکم:)))

شنبه وقت دکتر داشتم. جینگولکم دیگه کامل شکل یه آدم شده بود و همه چیز داشت. دست و پاهاش قشنگ معلوم بود. شیطون بود اساسیییییییی. طوری که اصلا به خانوم دکتر اجازه نمیداد صدای قلبش رو بشنوه. همش اینور و اونور میرفت. آخرش با زحمت تونستیم صدای قلبش رو بشنویم. جالب بود توی 11 هفته و 5 روزگی خانوم دکتر جنسیتش رو با صد در صد اطمینان گفت. بلهههههههههههههههههههه ما داریم صاحب یک گل پسر قند عسل میشیم. برام خیلی جالب بود که از روز اول با اطمینان کامل به همسر می گفتم که مطمئنم نی نی پسره. اون روز با دیدن همه جنب و جوش هاش و اخبار خوش دکتر مبنی بر سلامتش کلییییییی ذوق کردیم. بعدش یک دو جین سوالات جور و واجورم رو از خانوم دکتر پرسیدم و طبق معمول ایشون با مهربونی جواب دادند.

امروز هم وقت سونوی ان تی داشتم. همه کلی مهربون بودند و همه چیز روی نظم و ترتیب بود. تمام جزییات بدنش رو چک کردند و گفتند خدا رو شکر همه چیز خوب و مرتبه. واییییییییی اگه بدونید یه دماغ داشت کوچولو و ناز. دست و پاشو که دیگه نگو بلوریییییییییییی. بعدش خانومی که داشت برام توضیح میداد روی نتایج سونو و آزمایش خون گفت نی نی کلیییییییییی قد بلنده. بهم گفت قدش اندازه یه نی نی 13 هفته و 4 5 روزه است. فکر کنم مثل باباش نی نی میخواد قد بلند بشه. دیگه شمع و چراغی توی دلم روشن شده بود بیا و ببین. دیگه این بار هم دوباره بهم گفتند که نی نی پسرهههههه.

دیگه از موقعی که جنسیت رو فهمیدم داریم روی اسم کار می کنیم. فعلا 8 تا اسم رو انتخاب کردیم و داریم روش کار می کنیم. هر روز یکیشو صدا می زنیم ببینیم کدوم یکی بیشتر به دلمون میشینه.

چهارشنبه سوری هم رفتیم صحرا. خیلییییییییییییییی عالی بود. آسمون پر ستاره. سکوت صحرا و یه جمع خیلی عالی کلی به من و همسری چسبید.

سال 90 هم بدو بدو داره تموم میشه و ما هم داریم برای رفتن به تعطیلات آماده میشیم. امیدوارم سال 91 برای همه سال خیلی خیلی خوبی باشه. لبخند

پ.ن: فیلم albert nobb رو دیدم و دوستش داشتم. کلا یه موضوع جدید داشت.

/ 34 نظر / 102 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ممول

ای جونم عزیزکم پس من درست خواب دیده بودم . الهی خاله ممول قربون اون جوراباش بره [نیشخند][ماچ]

سما

با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد . سال خوبی داشته باشی دوستم

lady stitch

شیشه عطر بهار ، لب دیوار شکست و هوا پر شد از بوی خدا.. خانومی سال نو مبارک. ایشالا که امسال پر باشه از خبرای خوب و سلامتی و شادی و با اومدن فرشته کوچولو تو زندگیتون، یه عاشقانه آروم دیگه رو تجربه کنی

ساسا

پس داری صاحب یه قند عسل گل پسر میشی. ایشالا سال خوبی داشته باشین و کانون خانوادتون گرم تر از همیشه. من اگه بخوام پستهای قبلی رو دوباره بخونم چطوری میتونم؟

گوش مروارید

تبریک میگم عزیزم... گل پسر قند عسل اینقدر شیرینه که نگووووووووووووووووو[بغل] منم پارسال این موقع قندعسلم تو دلم بود[بغل]الان تو بقلمه

كوهنورد

سال نو رو بهت تبريك مي گم عزيزم. اميدوارم سال خيلي خوبي در كنار همسر مهربان و ني ني گوگولي پيش رو داشته باشي..[گل][ماچ]

آیلا

الهی که امسال با قدم پسرتون براتون خیلی عالی باشه[ماچ]

آرزو مامان آرش

سلام مصی جان خوبی؟ کم پیدائی خانم گل؟ اوضاع و احوال روبراهه نی نی خوبه؟ سال نو شما هم مبارک. امیدوارم که سالی پر از شادی وسلامتی در پیش داشته باشین.

ساسا

من که قبلا پستهای قبلیت رو خوندم. دوباره خوندش رو دلیل رمزدار بودنش بی اثر نیست؟

مامان سیلوانا

وااااااااااااااااااااااااااای لبخند جونم ، داشتن یه پسر هنوز برام ناشناخته است ، اما خوب می دونم که چقدر یه مادر رو می تونه غرق در غرور و اطمینان از آینده ای بکنه که گل پسرش بهش محبت می کنه و حسادت باباهه رو در می یاره . [شوخی] خیلی خیلی خیلی بهتون تبریک می گم و امیدوارم با سلامتی کامل این دوران باقیمانده رو طی کنی و کاکل زری نازنینتو در آغوش بگیری . می بوسمت عزیزم و با تاخیر [خجالت] سال نو رو به توی مهربونم و خانواده محترمت تبریک می گم .