به مناسبت اولین سالگرد عشقولانمون

سلام امین خوبم

میخوام از تو بنویسم که رسیدن بهت تا همین دو سه هفته پیش مثل یه رویای شیرین بود برام. من و تو بالاخره مال هم شدیم. می بینی گذر زمان رو انگار همین دیروز ۲۴ فروردین بود که برای اولین بار از حسمون نسبت به هم گفتیم. دو روز دیگه میشه یه سال امین گلی جونم.

از روزی که اومدی توی زندگیم حس کردم یه چیزی توی وجودم داره تغییر می کنه. منی که تا دیروز توی آشنایی هام اول از همه عاشق می شدم و بعدش شروع می کردم به عقلانی فکر کردن حالا به برکت وجود تو از همون اول یاد گرفتم که باید علاوه بر احساسات کمی هم اندیشه کرد. اینو تو به من یاد دادی. هر روز در کنار تو تجربه ای جدید داشتم و کم کم عشق و شور و علاقه رو با تمام وجودم حس کردم. عشقی که دیگه الکی نبود. عشق واقعی بود. دیگه چیزی توی وجودت نبود که برام علامت سوال باشه و حس کنم که ممکنه توی آینده باهاش مشکل پیدا کنم. هر روز بیشتر از دیروز حس کردم که انتخاب درستی دارم می کنم.

این روزها همش پرم از یاد سال پیش. همه اون چیزهایی که توی سال قبل تجربه کردم. سال ۸۵ برام پر بود از اتفاقات انقلابی. همسرم رو انتخاب کردم. در کنارش درسم رو دارم تموم می کنم. برای کار آینده ام تصمیماتی گرفتم. تصمیم گرفتم ریسک کنم و البته در کنار این ریسک اندیشه باشه تا همون چیزی که دنبالش بودم رو به دست بیارم.

وقتی از جلوی خونه آیندمون رد میشیم و با دست خونمون رو نشون میدی و مثل بچه ها با شور و شوق میگی خونمون خونمون حس می کنم میخوام بال در بیارم و برم توی آسمون. وقتی بهم گفتی حتی وقتی تنهایی توی ماشین نشستی از کنار خونه که رد میشی داد میزنی خونمون خونمون اگه در حال رانندگی نبودی غرق بوسه ات می کردم. وقتی می بینم که تو هم همراه من برای تک تک کارهایی که میخوایم بکنیم برنامه ریزی می کنی وقتی می بینم که راجع به وسایل خونمون نظر میدی...... همه اینها من رو غرق شور و شادی می کنه.

گاهی اوقات حس می کنم زبانم قاصر میشه از گفتن احساساتم. روزهای خیلی خوبی رو دارم پشت سر می گذارم. روزهایی که از صبح با یاد تو شروع میشه و شب به یاد تو تموم میشه. میخوام بگم تو عین عین تصویری بودی که در ذهنم برای همسر ایده آلم داشتم.

خداوندا چی بگم فقط می تونم ازت تشکر کنم و همش یاد این غزل دیوان شمس می افتم

مرده بدم زنده شدم

گریه بدم خنده شدم

دولت عشق آمد و من

دولت پاینده شدم

عزیزترینم خیلی دوستت دارم خیلی زیاد و اینجا باز هم تولدت رو تبریک میگم.

وقتی بهت گفتم ایشالا تولد سال دیگه ات رو توی خونه خودمون می گیریم و جواب اومد که آذر امسال تولد تو روز زودتر از من توی خونمون جشن می گیریم سر کلاس بودم اما فکر کنم تا شعاع یک متری همه فهمیدن که من از ذوق مردم. راستی راستی خودمم یادم رفته بود که تولد من زودتر از تو هست.

پ.ن:‌از همه خوانندگان محترم معذرت میخوام که هی میام عشقولانه می ترکونم اینجا. من دست خودم نیست اینها رو که میگم کمی تا قسمتی تخلیه میشم. فک کنم دیگه دارم حال همه رو به هم میزنم. قول میدم دیگه کمتر اینجا لاو بترکونم. گفتم تولد امین گلیه بذار یه کمی بیشتر تر از احساساتم سخن بگم.

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خورشید

مصی خانوم گل! چه اشکالی داره عشقولانه نوشتن؟ خيلی خوبه که ما هم احساساتت رو بخونيم و کيف کنيم که يه دوست مجازی گل اينقدر داره احساس خوشبختی ميکنه؟؟؟

رزسفيد

ووووووووووووووووی چه قشنگ مبارکتون باشه عزيز دلم.ايشالله هميشه زندگيتون پر از خوشی و عشق باشه من که عشقولانه هات رو خيلی دوست می دارم

عطيه

درکت ميکنم... منم اين دوران رو داشتم و می دونم که هيچ کلمه ای نمی تونه لذت لحظه لحظه اونو بيان کنه... خوب عيزيم اين وب برای همينه ديگه...برای اينکه خاطراتمون رو موندگار کنيم و چه خوب که اين خاطرات همه ش عشقولی باشه... خونه عشقتون هميشه گرم و آفتابی باشه ...

آیلین

نميدونم چرا وقتی که نوشته هاتون و در مورد بله برون خوندم بغض گلومو گرفت. از صميم قلب براتون خوشحالم از اينکه بهم رسيدين و از اينکه همديگه رو دارين. قدر لحظه های باهم بودنتون رو بيشتر بدونين چون کسايی مثل من هستن که آرزوی داشتن چنین لحظه هایی رو دارن و ميدونن بهش نميرسن پس هميشه عاشق باشيد من برای خوشبخت شدنتون دعا ميکنم

مژده

... واقعن خوشحالم برات... الهی که هميشه خوشبخت باشيد.

ياس

سلااااااااااام مصی گلم...وای که چقدر خبرای خوب...الهی که اين حسای خوب هميشه هميشه باهاتون باشه...خوشبخت باشيد

مامان هيراد

مبارکه عزيزم مطمئنم يه عالمه روز های خوب در پيش داری

آزاده

عزيزم از صميم قلب بهت تبريک ميگم شاد باشی

هلن

سلام مصي جون اين حس خوشحاليت به من القا شد و خوشحالم كرد.موفق باشي.

بلفی

لاو میترکونُم آی لاو میترکونُم.... تو عشقولانه باش ما کیفولانه!!!