هفتمین سالگرد ازدواج

میدونید یه دلیل اینکه نمی تونم اینجا ننویسم چیه؟؟؟ واسه اینکه این عاشقانه آرام رو خیلی دوست دارم. این وبلاگ دقیقا توی روزهایی درست شد که من و همسری در مرحله شناخت همدیگه بودیم. تقریبا 8 سال پیش. پست های اولیه وبلاگم همه بالا و پایین های ذهنی و روحی من رو به خوبی نشون میده. انگاری که الان من یه بچه دارم که هشت سالش شده!!!

24 خرداد یک روز دوست داشتنی دیگه برامون رقم میخوره. همسر مهربانم خیلی ساده و بی تکلف میخوام بگم از لحظه لحظه در کنار تو بودن در این 7 سال لذت بردم. به خاطر این همه عشق و مهربانی ازت ممنونم.

7 سالگی مان مبارک.

پ.ن: به همین مناسبت فردا با همسر و نیکان داریم میریم راس الخیمه. یه هتل که به نظرم خیلی باید رویایی باشه رزرو کردیم تا در کنار هم این شب رو به یاد ماندنی تر کنیم.

/ 11 نظر / 676 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیما مامان آرمین

عزیزم خیلی تبریک می گم. دعا می کنم عشقتون جاودانه باشه و همیشه شاد در کنار هم باشید

شایسته

انشاا... سالیان سال در کنار هم با دلخوش زندگی کنید عزیزم[قلب]

الی

سلام سالگرد ازدواجتان مبارک میشه به منم سر بزنی ؟

نیلو

سلام مامان نیکان، هفتمین سال عشق و دوست داشتن تون مبارک باشه، من همیشه مطالب زیبا و بسیار مفید شما رو در مورد رفتار و برخورد با کودک رو دنبال می کنم،من هم تا 5 ماه دیگه مامان می شم و حتما از مطالبی که تو خاطرات شما خوندم استفاده می کنم، ممنون امیدوارم امروز هم بهتون خوش بگذره و هر روزتون هم پر از عشق

Leyla

khayli tabrik migam kheyli khoshalam ke bazam minevisin,webloge shoma take vaghean hamishe shad bashin[قلب]

نازی

مبارک باشه ...شاد باشی و خوش بگذره [گل]

الهام

[گل][گل][گل][گل][گل]

زهرای روزهای خوب پاییزی

عزیزم سالگرد یکی شدنتون مبارک.ایشالا که سالهای سال در کنار هم خوشبخت زندگی کنین و شاد باشین.بوووووس

الی

تبریک میگم لبخند عزیزم.

الی

سلام اگر به من سرزدی یه ردپا بزار . عکساتو دیدم و پستهای جدید هم خوندم . فقط کاش رمز عبور میدادی بهم از اول نوشته هات بخونم. مرسی.