فقط برای دل خودم. شاید یک روز البته عمومی شد. الله اعلم

عزیز دلم از سال ها قبل می خواستمت. یعنی شاید از ٢٠ سالگی. همیشه حس مادر بودن در من پررنگ بود و همیشه با دیدن هر بچه ای دست و پایم شل میشد. اوایل که ازدواج کردیم خیلی دلم تو رو می خواست اما خوب شرایط اصلا جور نبود. حالا تقریبا از روزی که تصمیم گرفتیم تو باشی یک سال میگذرد. پارسال همین موقع ها بود که خانوم دکتر برام قرص های تقویتی تجویز کرد چون دلم میخواست سالم و سلامت باشی. بعدش کوچ کردیم و خوب این کوچ باعث شد یه کم دست نگه داریم. الان که دارم می نویسم بیشتر از ٨ ماه از روزی که تصمیم گرفتیم برای آمدنت تلاش کنیم می گذرد. میدانم که خدای مهربان حتما در تاخیر آمدنت صلاحی دیده میدانم مثل همیشه بهترین اتفاق ممکن خواهد افتاد اما دیگر بیتاب شده ام. دلم میخواد تو باشی و من فدای دست و پای بلوری ات بروم. دلم میخواد نگاه پرحسرتم به زن هایی که امثال تو را در شکم دارند دیگر نباشد. من از حسودی به همه مادران دنیا خسته شدم. من دلم تو را میخواهد. دلم میخواهد باشی. دلم میخواهد لمست کنم. دلم میخواهد تمام عشقم را نثارت کنم.

خیابان الوصل را دوست ندارم چون هر ماه با دست خالی از آن برمیگردم سنگین تر و خسته تر از همیشه. وقتی دلم درد میگیرد تمام غم های دنیا روی سرم هوار میشود عزیز دلم. نمی دانم بگویم متاسفانه یا خوشبختانه اما عزیز دلم مادر عجولی داری که همه چیز را زود میخواهد. از درجه دما و بی بی چک و تست تخمک گذاری و سونوگرافی خسته شدم. از بلاتکلیفی خسته شدم. من از این همه انتظار خسته شدم. خیلی ها مرا نمی فهمند. خیلی ها فکر می کنند من زیادی حساسم نمی دانند من از خیلی خیلی سال ها پیش آبستن تو بودم حالا دلم میخواهد عینی شوی و رخ ماهت را ببینم.

پدرت مرد صبوری است این یکی خوشبختانه. همیشه کنارم بوده و هست. همیشه امید داده و دلگرمی. از هر کاری که از دستش بر بیاید دریغ نمی کند. پدرت نیامده عاشقت شده. نمی دانم دختر هستی یا پسر. اما همیشه دلم دختر خواسته و میخواهد. همیشه اسم باران را زیر لب زمزمه میکنم. آرامشی وصف نشدنی به من میدهد. باران من هنوز نیامده دوستت دارم. بدان که من برای آمدنت لحظه شماری میکنم. دعا کنم قویتر از این باشم و بتوانم این همه انتظار را تاب بیاورم. دعا کن تو نیامده پیر نشوم و تاب و توان شیطنت هایت را داشته باشم. دوستت دارم کودک نیامده من. دوستت دارم.

/ 0 نظر / 2 بازدید