شب قدر

دیشب با همسری نشستیم و یه لیست نوشتیم از آرزوهامون. یعنی من پیشنهادش رو دادم بعدش هم یه 20 دقیقه ای هر کسی برای خودش تنهای نشست و فکر کرد و آرزوها و تمناهای قلبیش رو نوشت. جالبه که بگم 80 درصد لیستمون مثل هم بود و جالب تر اون که همسری یه چیزی توی اولین گزینه اش نوشته بود که من شگفت زده شدم. نوشته بود آزادی ایران از بند و حصر و وضعیتی که الان داره. اولش باورم نشد ولی از ته دل بهم گفت که این اولین آرزوشه.

بعدشم با هم نشستیم و با تلویزیون مراسم احیا رو برگزار کردیم. بماند که من مثل همه سال های پیش وسطش خوابم برد و بماند که باز هم مثل قبل منی که اشکم سه سوت جاری میشه نتونستم مثل آدمهایی که توی تی وی نشون میداد ضجه بزنم وگریه کنم. به نظرم این چیزها یه سری اعتقادات قلبیه. من با زبان ساده از خدا خواستم که آرزوهای معنوی و مادیم رو جامه عمل بپوشونه و از حسی که ته قلبم داشتم خیلی خوشحال بودم.

در طی دو سه روز گذشته این دومین خبر خوبی بود که بهم داده شد. نمیدونم از برکت این ماه مبارک هستش یا چیز دیگه ولی خوشحالم خیلی زیاد. همین امروز نتایج امتحان ترم پیشم اعلام شد و من هر دو درسم رو پاس کردم با یه نمره خوب. یه بار دیگه قند ته دلم آب شد و کلی با همسری خوشحالی کردیم. حس موفقیت خیلی خوشحالم میکنه بیشتر از هر چیز دیگری.

خداوندا در این روزهای عزیز همه آرزومندان رو به مراد دلشون برسون. آمین

راستی دیروز یکی از دوست جونای ایران که خیلی دوستش دارم آدرس وبلاگش رو بهم داد. رفتم دیدم یه داستان رو تحلیل کرده و به قدری قشنگ بود تحلیلش که حیفم اومد با بقیه به اشتراک نذارمش. شما هم بخونید و لذت ببرید. اینم لینکش.

به توصیه یکی از دوستان ف ی س ب و کی دیروز یه فیلم دیدم که بسیار بسیار تاثیر گذار بود. البته زبان اصلیش فرانسویه ولی زیرنویس انگلیسی داره. شدیدا توصیه میکنم دانلودش کنید اگر اینترنتتون سرعتش خوبه. اینم لینک دانلود فیلم. با تشکر فراوان از فرستنده لینکش.

/ 31 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كوهنورد

مرسي به وبلاگم سرزدي و ممنون از نظرت[گل] واااي منم آرزو اوليه همسرت رو دارم شدييييييييد... يعني اين مبارك رو كه مي نداختن تو اون قفس ها من قلبم داشت كنده مي شد از بس آرزوي ديدن يه نفر ديگه تو اون قفس به قلبم فشار مياورد... البته حرص هم مي خوردم [کلافه] ايشالا كه آرزوهاي خوب همه براورده بشه مخصوصا شما و همسري كه فوق العاده مهربون و دلپاك هستيد..

خانوم گلی

طاعاتتون قبول دوستم! به به درسای پاس شده با نمره های خوب !مبارک باشه... ایشاللا همیشه خبرای خوب بشنوی گلم [ماچ]

رها

خوش بحال صاحبای این کلبه ی عاشقانه کاش همچین آینده ای در انتظار من باشه[قلب]

رها

با اجازه لینک شدی لبخند[لبخند]

maryam

مصی جون امیدوارم سفر خوبی داشته باشین و مثل ما با دیدن طبیعت و لدت بردن از هوای خوب روحتون تازه بشه ...جاتون خالی اینجا واقعا همه چی عالیه ...به امید دیدار.

سلام مصی جونم من همه مطالب شمارو خوندم اما زیاد نمیتونم برات کامنت بزارم از زندگیت خوشم میاد

روح الله نارویی

سلام بر شما فرهیخته من آپم وتازه کار سر بزنید راهنمایی کنید خوشحال میشیم اگه موافقت کنید لینک بشیم

الناز

سلام مصی جون روی ماهتو میبوسم مصی جون یه وبلاگ بود که از طریق اون خانومه مهربون می شد به نیازمندا کمک کرد فکر میکنم از طریق وبلاگ تو وبشو دیده بودم اگه یادت میاد زحمت میکشی آدرشو برام بفرستی مرسی[قلب][ماچ]

منا

نمازو روزه هات قبول خانمی ببخشید دیر اومدم ..امیدوارم تک تک آرزوهات بزودی برآورده بشههههههه[قلب]

عطیه

جگور بنویس دیگه! اینقدر چشم انتظارمون نذار خواهرررررررر!