گیس گلابتون:))

اولین بار توی وبلاگ کیانا در مورد گیس گلابتون خوندم. اون موقع ها اونقدر وقت آزاد نداشتم که برم ته و توی مطالبش رو در بیارم واسه همین سریع ازش گذشتم. وقتی اومدم ایران فرصتم خیلی بیشتر شد و شب ها گاهی تا ساعت 1 بیدار بودم. توی جستجوهام اول رفتم سراغ مطالب دکتر معظمی. دروغ چرا من اصلا به دلم ننشست مطالبشون. کلی هم پول دادم واسه دوره مهارت های فردی و اصلا چیز به درد بخوری نبود. باورتون نمیشه 5 تا ادیو رو گوش دادم اما اینقدر خسته کننده و بی فایده بود که ولش کردم. بعدش رفتم سراغ سایت گیس گلابتون. اول مطالب مجانی اش رو خوندم. قلمش خیلی دلنشین بود و از اون مدلایی بود که خیلی به دلم نشست. یکی دو روزی تمام وقت توی سایتش بودم. کلی مطلب خوندم. قسمت های رایگان رو دانلود کردم و گوش دادم یا خوندم. من به شدت جذب مطالبش شده بودم. اونقدر که آخر همون هفته دوره " زندگی مثل عسل" رو آنلاین خریداری کردم. خدا رو شکر میکنم که من هیچ وقت مشکل جدی که نتونم حلش کنم با همسرم و زندگی خانوادگیمون نداشتم اما از روی کنجکاوی دلم میخواست بدونم که پیام گیس گلابتون و توصیه هاش برای یه خانوم متاهل چی میتونه باشه. الان که دارم مینوسم 9 جلسه از این دوره برای من هر دوشنبه ارسال شده و اعتراف میکنم که خطاهایی داشتم که اصلا فکرشو نمیکردم خطا باشه. تقریبا به 80 درصد مواردی که گفته شده بود تا حالا عمل کردم یا میکنم و خیلی خیلی از این بابت خوشحالم. اما یه سری نکات خیلی خوبه که گاهی برای آدم گوشزد بشه. به نظر من خیلی از خانومای ایرانی یاد نگرفتند که بعد از ازدواج چه طور باید با زندگیشون برخورد کنند یا در مواجهه با مشکلات باید واکنششون چی باشه. گیس گلابتون به سادگی و زیبایی نکات کلیدی رو در مورد خطرهایی که ممکنه زندگی زناشویی رو تهدید کنه، توی فایل های پی دی اف گنجونده. هر هفته من یک عبارت تاکیدی دریافت میکنم که باید در طی هفته تکرارش کنم. هر هفته یه سری تمارین رو باید انجام بدم برای اینکه درس اون هفته ملکه ذهنم بشه.

اونقدر شخصیت این خانوم من رو جذب کرد که وقتی نمایشگاه کتاب اعلام کرد که روز 20 اردیبهشت توی نمایشگاهه، منم شال و کلاه کردم و رفتم که ببینمش. وقتی دیدمش به همون خوبی بود که فکرش رو میکردم. بغلش کردم و بوسیدمش و بابت اینهمه کمک و مهربونی ازش تشکر کردم. کتاب "چگونه مغناطیس پول شویم" رو خریدم و با کلی انرژی مثبت، بعد از چرخ زدن توی نمایشگاه به همراه فرزانه و رامک برگشتم خونه.

خلاصه که خواستم بگم دریابید سایت گیس گلابتون رو که به شما بسیار نکات آموزنده ای رو یاد خواهد داد. چه مجرد باشید چه متاهل خانم دکتر ی نسخه ای برای شما خواهد داشت.

/ 2 نظر / 1663 بازدید
ستاره

سلام بانو... چه وبلاگ جالبی دارید... داشتم توی نت سرچ می‌کردم که یه هو اینجا رو پیدا کردم... خوشحال می‌شم دوست مجازی هم باشیم... باشد که دوستان مجازی، حقیقت رو هم به بازی زندگی بکشند...

دینا وب هاست

با سلام خدمت شما وبلاگنویس محترم همانطور که اطلاع دارید طی چند هفته ی گذشته وبلاگ سرویس های ایرانی از جمله بلاگفا و پرشین بلاگ دچار مشکل شده و موجب نارضایتی بسیاری از کاربران خود شده اند . با توجه به اینکه هر وبلاگنویسی نیاز به نسخه ی پشتیبان وبلاگ خود را دارد ؛ به همین منظور بر آن شدیم تا نرم افزاری جهت ارائه خروجی وبلاگ برای سیستم مدیریت محتوای ورد پرس بصورت XML را با درصد خطای پایین پیاده سازی نماییم . برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید : http://goo.gl/mTr6to با تشکر دینا وب هاست