مهربان همسر بالاخره برگشت.:))

-     امین گلیییییییییییییییی بالاخره از مسافرت برگشت. اون شب که اومدم دوباره آپ کردم کلی داشتم تلاش می کردم که منتظر امین بمونم و خوابم نبره. اما مگه میشد. داشتم از خواب می مردم. بالاخره هم به اصرار بابای امین رفتم و یه کم دراز کشیدم. ساعت 2 بود که به امین زنگ زدم و گفت توی فرودگاهه. بابای امینم چون خوابش نمی برد دیگه خداحافظی کرد و رفت. من هم انگار نه انگار که تنهام افتادم روی تخت و خوابی رفتم. نیمه های شب بود که یک شبح جلوی در دیدم. بلند شدم چشامو مالیدم و دیدم اییییییی وای خوابم برذه و امین اومده. ساعت 3.5 بود. دیگه بلند شدم دیدم امین داره دنبال پول می گرده که بده به آژانس. کورمال کورمال یه مقدار پول پیدا کردم و دادم بهش. بعدشم پولو داد به آژانس و برگشت بالا. من دست و رومو شستم تا خواب از سرم بپره. دیگه امین گلی اومد بالا. چمدونش رو باز کرد و سوغاتی هامو در آورد. یه چراغ خواب خوشگل از اینا که توش حباب روغن داره و روغنه هی داغ میشه میاد بالا(عکسشو میذارم بعدا) سه تا هم بلوز خوشگل در رنگ های مختلف گرفتم. که البته دو تاش یه کم برام گشاده. به قول خواهر جون میگه بذار واسه حاملگیت خوبه. خلاصه که چراغ خوابو همون موقع افتتاح کردیم و عین بچه ها نشسته بودیم بالای سرش تا گرم بشه.

 

-      صبح مجبور شدم امینو بذارم و برم وزارتخونه. اونهم کلی به تعمیرات خونه رسیده بود و همه ظرف ها رو شسته بود. دیگه ساعت 5 اس ام اس زد پس کجایی؟ گفتم دارم میام. رسیدم خونه می گفت احساس خانوم های خونه بهم دست داده بود و کلی ادا در آورد که از خنده غش کردم.

 

-     دیروز صبح که توی خونه بودم، دیدم زنگ در رو دارن میزنن. رفتم از چشمی نگاه کردم دیدم یه خانومیه که نمی شناسمش. در رو باز کردم و معلوم شد که از این بازاریاب هاست. می گفت با 2500 تومن اشتراک یک ساله می تونید ماهی سه قلم مواد شوینده از قبیل مایع ظرفشویی، پودر ماشین لباسشویی، مواد ضد عفونی کننده و ... با هر مارکی که میخواین بگیرین. بعدش هم بدون اینکه بپرسه اصلا میخوام توی این طرح شرکت کنم یا نه، اسمم رو نوشت و منتظر شد که پول بهش بدم. ما هم اصلا پول خرد توی خونه نداشتیم و من هر چی پول توی کیفم بود صبحش دادم به امین تا بره بانک و برای ماه جدید پول بگیره. خلاصه بهش گفتم من اینقدر پول ندارم. بعدش یه نگاه عاقل اندر سفیه کرد که یعنی ارواح شکمت می دونم داری دروغ میگی و رفت. خودم کلی خنده ام گرفته بود. هی بهش می گفتم باید از عابر بانک برم پول بگیرم خوب ندارم الان. اما اصلا باور کردنی نیست که با این قیمت میخوان همچین کاری بکنند.

 

-          دیروز موفق شدم قسمت عملی پایان نامم رو تا یه حدودی تایپ کنم. امیدوارم تا آخر آذر یه فرجی بشه و من دفاع کنم. 

 

/ 5 نظر / 2 بازدید
گلپر

هميشه خوش باشی . اين عابر بانک هم همه رو بی پول کرده . من هم خيلی وقتها به اين اميد که هر خريدی داشته باشم کارت می کشم زياد پول همراهم نيست و بعضی حاها خيلی بد ميشه .

ثريا

عجببببببببببببببببببببببببببب !

عطيه

چشمت روشن خواهری... ايشالله سفر بعدی دو تايی برين..

ثريا

مصی . بابا شوخی کردم . چرا ديگه مطلب نمی نويسی ؟

فيروزه

سلام مصی جون..درست گفتم ديگه؟؟ به سلامتی که امين آقاتون بر گشتن.. چشم ودلت روشن.. من هنوز نخوندم وبلاگتو درست..برم بخونم ببينم قضيه از چه قراره فعلا