عیدانه

بالاخره سال 86 هم از راه رسید. سالی که این همه انتظارشو کشیدم. روز 29 اسفند اینقدر اینور و اونور رفته بودم که داشتم رسما هلاک می شدم. یه بالش گذاشتم جلوی تلویزیون و خوابیدم. موبایلم رو گذاشتم روی ساعت 3.15 اما وسطش هی به هوای دیدن فیلم بید مجنون از خواب پریدم. دیگه سر درد گرفته بودم اینقدر که هی بیدار شدم از خواب. موبایل که زنگ زدم بلند شدم و همه رو بیدار کردم. امین 5 دقیقه مونده به سال تحویل برام اس ام اس زد. خوابی یا بیدار من هم زودی جوابشو دادم که بیدارم.

 

لحظات خیلی خاص و لذت بخشی بود انتظار برای تحویل سال. سال که نو شد کلی با مامان فال گرفتیم. فالم این بود

 

" بر سر آنم که گر ز  دست بر آید                  دست به کاری زنم که غصه سر آید "

 

مامانم که برام فال گرفت همین اومد. داشتم شاخ در می آوردم. دیگه کلی با امین اس ام اس بازی کردیم بعدش هم بهش زنگ زدم و فالمون رو براش خوندم. اونم خندید و گفت دارم فکر می کنم عروسی رو تو فروردین بندازیم تا غصه سر آید....

 

بعدش دیگه داشتم بیهوش می شدم و به خواب عمیقی فرو رفتم. دیروز هم با امین رفتیم بیرون. آخه نتونستیم روز اول عید همدیگه رو ببینیم. امین واسه عیدی من یه روسری و یه شال خیلی خوشگل گرفت البته با هم رفتیم و خریدیمش. من هم کلی فکر کردم چی براش عیدی بگیرم می خواستم یه چیزی باشه که کلی ذوق کنه. چند وقتی بود می گفت میخواد ادکلن هایر دیور بخره. من هم فکر کردم اینجوری سورپریزش کنم و رفتم از هایلند خریدمش.

 

خلاصه روز 2 فروردین جینگیلی مستون کرده با لباسای عید خوشگل بلا رفتیم پارک ساعی.

 

چه هواییییییییییی بود. کلی کیف کردیم فقط من چون اولین بار بود توی عمرم که کفش پاشنه 7 سانتی پوشیده بودم یه کمی مثل اینایی که چوب می بندن به پاهاشون راه می رفتم. جالب اینجا بود که امین هی یادش می رفت من نمی تونم درست راه برم و هی تند و تند راه می رفت. یک ساعتی توی پارک بودیم و کلی از هر دری سخنی گفتیم. بعدش هم دیگه من کلی سردم شدم و راه افتادیم سمت ماشین. کادوی امین رو که کلی هم خوشگل کادو شده بود بهش دادم. خیلی ذوق کرده بود. بعدش گفت این اصله؟!!! منم گفتم بابا معلومه که اصله رفتم از یه جای معتبر خریدمش. بعدش هم یه کم تستش کرد و من از بوش مست شده بودم. گفتم اینو که بزنی من دیگه ولت نمی کنم باید از دست من فرار کنی.

 

 

خلاصه که روز بی نظیری بود. باز هم تا امین میرسه سر کوچه غصه ام میشه که داره میره. به قول امین یه چیزی توی وجودم بود بود می کنه. اما چه کنیم دیگه مجبوریم تحمل کنیم. یه لباس خوشگلم واسه بله برونم دادم بدوزن. امیدواریم عین مدل درش بیاره. فردا هم قراره بریم حلقه نشون و حلقه های نامزدیمونو بخریم. خدایا دیگه نمی تونم تحمل کنم پس کی هفتم میشه؟!!!!

 

 

خداوندا خودت هوای ما رو داشته باش و بهمون کمک کن تا زندگی خوبی رو شروع کنیم.

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
عطيه

سلام خواهري عروس خوشگل بلاي من... امروز هفتمه... خواستم بگم كه ديدي كه بالاخره هفتم هم از راه رسيد... من الان توي اداره هستم و دارم يكي مي زنم تو سر خودم و يكي هم توي سر كارها...نميدونم كي بدوام بيام خونه و حاضر بشم و بيام بله برون خواهر گلي خودم...واي كه چقدر جيگر بلا بشي عسلي... بوس بوس...