شروع خرید برای نی نی:))

+++افتادم به خرید برای جینگلوکم یعنی کلی ذوق دارم که هی براش چیز میز بخرم. دو روز پیش در حالیکه شب قبل از نی نی سایت یه لیست واسه خریدهای نی نی در آورده بودم رفتم دبی مال. چون همه میگن خیلی وسایل بچه اش توپه. شروع کردم به گشتن در طبقه سوم اول mothercare بعدش babyshop. بعد یه لحظه به خودم اومدم دیدم در انبوهی از گزینه ها برای خرید گم شدم. میرفتم لباس بردارم میدیدم گیجم و نمی دونم کدوماش خوبه. می رفتم سراغ اسباب بازی باز گیج میشدم. یه نیم ساعتی در حال گشت و گذار بودم و بعد در یک لحظه حس کردم همه غربت دنیا خراب شد روی سرم. با خودم فکر کردم الان اگه خواهر جون ها یا مامانم اینجا بودند کلی می تونستم باهاشون برم خرید و از سردرگمی در بیام. شانس آوردم اینجا دوستای خوبم نمیذارن تنها بمونم. کلی همشون بهم دلگرمی دادند که ما در کنارتیم و با هم میریم خرید و از این صوبتا.

خلاصه که من ماندم و یه لیست خرید بلند بالا و کلی امید و آرزو و ذوق برای خریدهای گل پسرم. به نظرم حتی از جهاز خریدن هم سخت تره اینکار اما در عین حال لذت بخش. در حال حاضر جینگولکم چند تا لباس توی خونه و چند تا لباس پلوخوری داره و امیدوارم تا وقتی که هنوز خیلی سنگین نشدم بتونم بقیه خریدها رو هم انجام بدم.

میخوام اگه خریدهام موفقیت آمیز بود یه پست مفصل در مورد تجربیات خرید بی بی بذارم توی وبلاگم. دعا کنید که در آخر پروژه موفقیت آمیز باشه.

+++ از همه دوستانی که در نظرسنجی پست قبل شرکت کردند یک دنیا ممنونم. واقعا بهم کلی انرژی دادید و فهمیدیم که اسمی که برای نی نی انتخاب کردم مورد پسند خیلی ها واقع شده. خوب پس همونطوری که خیلی هاتون هم فهمیدین اعلام میکنم که اسم نی نی مون رو تصمیم گرفتیم بذاریم: نیکان. این اسم خیلی به دل من و همسری نشسته واسه همین هم دیگه تصمیمون رو نهایی کردیم روی همین اسم.امیدوارم نی نی مون از اینکه این اسم رو براش انتخاب کردیم از ما راضی و خشنود باشه.

+++ خوب امروز هم یه وبلاگ میخوام معرفی کنم که نگارنده اش رو خیلی دوست میدارم و غذاهایی که پیشنهاد میده همگی مورد پسندم واقع شده اند. هفته پیش آش دوغش رو درست کردم که بی نظیرررررررررررر بود. اسم وبلاگش هم هست: آشپزی برای صنم بانو

در ضمن شیش انداز رو هم از وبلاگ آشپزخانه گیاهی سیمین دیشب درست کردم که حرف نداشت. من و همسری داشتیم دستامون رو هم می خوردیم با این غذا. مرسی سنی جونم.

+++ امروز من و نیکان وارد 18 هفتگی شدیم.

یه سری هم فیلم دیدم که خیلی خیلی دوست میداشتم. یکییش The terminal بود با بازی تام هنکس. من عاشق اسم کشورش شدم کروکوجیا.

یکیش love birds  بود که اون هم خیلی قشنگ بود. بازیگر زنش همون دختره توی happy go lucky  بود.

+++ این روزها پروژه تایپ میکنم، موتزارت، بتهوون و باخ گوش میدم که شنیدم شدیدا روی هوش نی نی تاثیر میذاره. هم آرامش بخشه، هم ذهنم رو باز میکنه و هم نی نی لذت می بره. البته امیدوارم که لذت ببره.

+++ دیشب با همسری زده بودیم به تعریف از خاطرات جوانی و نوجوانی اینقدر خندیدیم که مث همیشه اشکم در اومده بود. آخه من وقتی خیلی می خندم اشک از چشمام جاری میشه. یعنی خاطراتی داشتیم واسه خودمون ها.

+++ من به تمام کسانی که دسترسی به یوتیوب و اینترنت پرسرعت دارند اکیدا توصیه میکنم که این قسمت های کلاه قرمزی که آقای همساده صحبت می کنه رو ببینند. آدم اینقدر شاد میشه که نگو. من هر وقت از پروژه خسته میشم میرم یکی دو قسمت می بینم و برمیگردم. تکیه کلامش هم اینه که داغون شدم یعنی له له شدم!!!!

+++به همه دوستانی که به نمایشگاه کتاب میرن توصیه میکنم کتاب لبخند بی لهجه از فیروزه جزایری دوما رو بخرند که بی نظیره و من از خوندن صفحه صفحه اش کلی لذت می برم.در ضمن جای من رو توی نمایشگاه کتاب به شدت خالی کنید که آرزوم بود اونجا بودم و می رفتم برای جینگولک و خودم و بابای جینگول کلی کتاب می گرفتم.

+++ گفتم لذت یاد دختر دوست جونم افتادم که هفته پیش باهاش حرف میزدم ماشالا کلی شیرین زبونه و 9 سالش هست. میگفت نازنین بهم میگه مامان چرا من وقتی از نوشتن لذت بدون تشدید لذت می برم باید روش تشدید بذارم!!!!! حالا یکی پیدا بشه جواب این بچه رو بده!!!!

/ 23 نظر / 119 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعیده بانوی خرداد

اسم نیکان خیلی قشنگه برای نی نی نداشته من هم کاندید شد اسم خواهرشم بعد" نیکی خوبه![خجالت] بعدم میشه هر چی میخری عکس بزاری ما از دیدنشون کیفور شیم.

بهاره

امیدوارم که پسر عزیزتون نامدار و نیک باشه و بهترین ها براش پیش بیاد.

مامان سیلوانا

مبارکه خریدهاتون لبخند جووونم . خوش به حالتون که تو اون همه آپشن نمی دونی کدوم رو انتخاب کنی ، من که تو این شهر داشتم افسرده می شدم دیگه و همه اش با خودم می گفتم کاش تو سفرهای قبلیم خریدهامو انجام داده بودم . امان از بی تجربگی دیگه . اسم انتخابیتون هم چه از لحاظ آوا و چه معنی عالیه . مبارک خودتون و گل پسر کاکل زریتون باشه . برای گوش دادن به آهنگ های کلاسیک هم ، خیلی کار خوبی می کنی و تاثیرش روی رشد سیستم عصبی جنین حرف نداره . من از این کار نتیجه گرفتم . سی دی های مخصوص که از سمفونی های معروف دنیا مخصوص رشد بخش های مختلف مغز بچه است هم موجوده . می تونی از اونها استفاده کنی . لبخند بزن لبخند جووون ، همیـــــــــــشه . [قلب]

گلپر

وای نمی دونی چقدر از خوندن پستهات لذت میبرم . بوسسسسسسسسسسس

ایسن

به به چه اسم نازیوووووخیلی دوست داشتنیه... راستی عکس خریدای نی نی یادت نره ....انقدر ذوق دارم ببینم مواظب خودت باش لبخندجون

سارا

وای وای چه ذوقی داره خرید واسه کسیکه تکه ای از وجودته ...[قلب]

Gemini

آخی نیکان کوچولو خیلی ام نازیه!ایشالا سالم و سلامت بیاد بغل مامان باباش راستی یه پست راجع به نمایشگاه نوشتم اتفاقن دوست داشتید بیاید بخونید! [قلب]

هستی

لینکتون کردم l

سمیه

سلام اول ممنون بابت قلم قشنگتون توی وب گردیام به نوشته های شما رسیدم و مشتاق شدم برای خواندنشان میخواستم ازتون برای نوشته های ابتداییتون کسب اجازه کنم