ممنونم مهربوننننننن

سنی مهربون طبق معمول با یه پست زیبا کلی به من یکی کلیییییییی انرژی داد. خواستم با همین یه پست کوتاه بگم که هر چه زودتر برید پست جدیدش رو بخونید که از لذتی که من بردم محروم نبوده باشید.

ممنونم مهربون به خاطر همه انرژی های مثبتی که داری، به خاطر ترویج های زیبایی که میکنی و به خاطر روح بلندت. خوشحالم که خدا تو رو جلوی راه من قرار داد که من هم بتونم از دریچه نگاه تو دنیا رو زیباتر ببینم. دوستت دارم به اندازه تمام فرشته های مهربون.

امیدوارم همه امروز سرشار از عشق و برکت الهی بشن. ماچ

/ 7 نظر / 102 بازدید
عطيه

منم حس خيلي خوبي از خوندن پستش بهم دست داد... منم ممنونم دوست جون[بغل]

مهدیه

سلام دوست عزیز امیدوارم هرکجا که هستید در پناه خداوند در آرامش و سلامتی زندگی کنید و ایام بکامتان باشد . خوشحال میشم به منم سری بزنید . منتظرم http://mahdia1356.persianblog.ir/

مریم

منم کلی لذت بردم از نوشته امروزش...حداقل اینه که از صبح یه جور دیگه به این روز دارم نگاه می کنم حالا اگه بشه که اون مراقبه را با تمرکز انجام یدم که چه عالی....روز تو هم سرشار از شادی و برکت دوست خوبم.

ریما

واقعا سنی یه فرشته استتتتتتتتت.[بغل]

کیانادخترشهریوری

چقدر این سنی ما مهربونه.طلب برکت برای سنی لبخند و همه دوستانم...

سنی

لبخندددد الان چشمام اشکی شد که..نکن با ما اینکارو بابا. میدونی دوست جون منم همیشه لذت میبرم از اینکه در اینمورد ها میتونیم باهم حرف بزنیم .نگاه مشتاق تو همیشه برام لذتبخشه و درک عمیقی که نسبت به این مفاهیم داری رو خیلی خیلی دوست دارم.می دونی که با خیلی ها نمیشه وارد این مباحث شد و فازشون کلی با آدم فرق می کنه اما تو یه دونه ای و همیشه پر از آرامش و عشق...ممنون بابت تک تک کلمه هایی که نوشتی و برای من پر از نور و عشق بود... خودت می دونی که خیلی خیلی زیاد دوستت دارمممم[ماچ][بغل]