یک پست تصویری:))

این عکس اون طبل هایی هستش که از گلوبال ویلج براش گرفتم که عاشق اون زرافه هستش و وقتی طبل دیلینگ دیلینگ میکنه کلی آروم میگیره.

اینم کتابی هستش که کادو گرفته و کلی دوست داره. تمام کتاب فروشی های دبی رو زیر پا گذاشتم تا این سری usborne رو گیر بیارم که متاسفانه چون چاپش قدیمی هست موجود نداشتند.:(((

اینم اون صفحه کتاب که بیشتر از همه دوستش داره:)))

این کتاب ها رو خودم براش از ایران گرفتم که از همه بیشتر سوزی گوسفنده و حیوان های بامزه رو دوست داره.:)))

این متکا رو هم قبلا عکسش رو گذاشته بودم که از خواهری اینا عید کادو گرفتم. نیکان رو دمر میکنم روش و کلی روش دنده عقب و جلو میره و کلا دمر بودن رو خیلی دوست داره. :))

اینم اسباب بازی هایی که از ایکیا گرفتم براش. خیلی طراحی قشنگی داره. البته مامان همسر میگفت بیشتر از اینکه برای نیکان بخری فک کنم برای خودت داری میخری. راست میگفت البته من کودک درونم حسابی فعال شد رفتم توی بخش کودک ایکیا و کلی عروسک خریدم. عاشق اون موشه هستم با اون دستاش.:))

اینم یه سری پاپیت دیگه بود که خریدم. البته هنوز نیکان خیلی بهشون واکنش نشون نمیده. فک کنم برای 6 7 ماهگیش خوب باشه.

اینم جغجغه هست. تازگی ها دستش رو میندازه توی گردی این مار و کلی بالا و پایینش میکنه. :))

اینم اون آویز بالای گهواره هستش که خیلی خیلی دوستش داره:))

ببینید چه کار قشنگی کرده ایکیا. میگه به ازای خرید هر یک اسباب بازی 5 درهم برای تحصیل بچه های بی بضاعت اعانه میده. یه جورایی با یونیسف جوینت شده و داره مردم رو تشویق به خرید میکنه. خیلی از شرکت ها به سمت بازاریابی به این شیوه رفته اند چون تصویر مثبتی از خودشون به جای میذارن و همین طور نشون میدن که به قول معروف  social responisbleهستند. من خیلی از این کارشون خوشم اومد. 

+ داشتم وبلاگ یکی دو تا از مامانای قدیمی رو میخوندم رسیدم به دو تا سری موسیقی یکی سی دی سبزه ریزه میزه کاری از حمید جبلی و ملیحه سعیدی که یه آهنگش رو توی یوتیوب گوش دادم خیلی لذت بردم. البته هنوز ندارمش اما حتما تهیه اش میکنم در آینده.

یکی هم ترانه های کوچک برای بیداری از ناصر نظر بود که از اینجا دانلودش کردم.

سی دی این گوشه تا اون گوشه رو هم که از خواهری گرفتم تازه از دیروز شروع کردم برای نیکان گذاشتن. بعضی هاش جون میده برای خواب رفتن بچه ها. آلبوم این گوشه تا اون گوشه مجموعه تصنیف های ایرانی با موسیقی سنتی ایرانی هستش که موسسه ماهور منتشرش کرده.

+ توی دوران بارداری من خیلی آهنگ چه احساس قشنگی از اندی رو دوست داشتم و همیشه بهش گوش میدادم و حرکات موزون میکردم. نیکان در بدترین گریه هایی که داره با گذاشتن این آهنگ کاملا ساکت میشه و یه موقع هایی هم حتی باهاش میخوابه. خواستم اینو اینجا ثبتش بکنم واسه گل پسری.

اینم عکس گل پسر که خیلی ها ندیده بودند. البته تا یکی دو روز دیگه حذفش میکنم.حذف شد ***

/ 33 نظر / 179 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

سلام باعرض معذرت میشه رمز قسمت اول بارداری رو به من بدی من تازه با سایتتون آشنا شدم.ممنون

Leyla

azizam che ghad maheeeeeeee in pesar goliiiiiiiiiii masallahhhhhhhhhh

ریحان

ای جان. ببین بی دندون رو....من همش اینجور وقتا میگم ای پیرمرد..کو دندونات... خیلی جیگره این نیکان من. مواظبش باش... خریدا هم عالی.. چیزی که من عاشقش هستم این همه رنگ‌ه...

طاهر

وب خوبی داری نوشته هایت طولانی کسی این روزا حوصله خواندن متن های طولانی را ندارد

سارا

همه وسایل گل پسرتون خیلی با سلیقه انتخاب شده بود. آفرین به ارداه شما. من اصلا نمیتونم از خوراکی ها دست بکشم.

غزل

لبخند جون مثل اینکه من چند تا پست عقبم !:) ولی هم تولد 3 ماهگی و ورود نیکان جون به چهار ماهگی رو تبریک میگم ..هم تولد خودت رو ..امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی در کنار خانواده عزیزت :)

بانو

مرسی مامانی نازو مهربون..........

پریسا

سلام دوست عزیز خوشحالم که با وبلاگت آشنا شدم.خیلی جالبه.با اجازه لینکت می کنم.