با گریه هایم چه کنم؟!!!

-    امین میگه قبول نیست میایی توی وبلاگت یه جوری می نویسی که همش حق با تو میشه. چرا وقتی داری تعریف می کنی همه چیز رو نمی گی و همش اون چیزایی رو که دوست داری میگی. حتما دوستاتم میان می خونن و کلی هم دلشون به حالت می سوزه. میگه بهشون بگو یه موقع هایی هم قضیه یه جور دیگه است و تو یه جور دیگه تعریفش می کنی. خلاصه امین گلی ما رو بسی مورچه گاز گرفت که من اومدم شکوه و شکایت کردم واسه همینم دیگه اینجا میخوام منصفانه بنویسم یا اصلا ننویسم. اصلا چه معنی داره آدم در مورد بحثاش بنویسه آخه.

 

-    آقا یکی به من بگه با این گرگرو بودنم چه کنم. من تا از یه چیزی ناراحت میشم یا یکی جدی باهام حرف میزنه یه دفعه فرتی می زنم زیر گریه. نمونه اش همین دو شب پیش بود که سر موضوعی بحث جدی پیش اومد و ما اندکی بدون لبخند و با حالتی کاملا جدی با هم حرف زدیم. اولش سعی کردم خیلی عادی باشم. کم کم این بلا سرم اومد

 

..... صدام شروع کرد به لرزیدن و بغض دار شدن

 

..... اندکی اشک در چشمانم جمع شد

 

.....سریع عینکم رو زدم تا جلوی جاری شدن اشکامو بگیرم

 

.....خودتو کنترل کن دیووونه باز مثل بچه ها شدی

 

..... کمی بغضم بند اومد

 

.....بحث ادامه پیدا کرد

 

....صدام بیشتر لرزید

 

............

 

بالاخره جاری شد. گریه ای بود در نوع خودش. مگه بند می اومد حالا.

 

امین با چشمان متعجب. بابا داریم بحث می کنیم. چرا هر وقت حرف جدی می زنیم تو گریه می کنی؟!!!!. من دیگه باهات حرف جدی نمی زنم.  من کلی توضیح میدم که بابا جان خانوما حساسن با مردا فرق می کنن. دیدگاهاشون متفاوته. امین میگه تو از روز اولم از جدی حرف زدن من خوشت نمی اومد. یادته می گفتی وقتی اینجوری میشم ازم می ترسی. حالا هم هنوز می ترسی؟!!!!! نه دیگه نمی ترسم.

 

خلاصه که بساطی بود. بعدش هم بحث به خوبی و خوشی تموم شد و همدیگه رو ماچ مالی کردیم و امین به دلیل خستگی رفت یه چرتی بزنه. من ماندم و خودم و نتیجه این جریان این بود که فصل اول و کمی از فصل دوم پایان نامه تایپ شد. مثل اینکه طبع نوشتنم گل کرده بود.

 

-    دینا خانوم هر روز داره خوشگل تر و ملوس تر میشه. رابطه عطی با دینا برام خیلی جالبه و برای من بسیار دوست داشتنی. در حالیکه از فرط خستگی و بیخوابی رمقی براش نمونده باز هم با عشق و علاقه بهش شیر میده و باهاش حرف میزنه. نازش میکنه و با عشق بهش نگاه میکنه. دیگه عملا خودش شده اولویت دوم و این دختر ناز و بلا کلی جای خودش رو باز کرده. یعنی بعدا که بزرگ شد قدر زحمت های مامانش رو میدونه؟!!. الله اعلم.

 

-    یکی از دوست جونام امروز اومده بود پیشم و کلی خوشحالم کرد. خیلی وقت بود که ندیده بودمش. برام کادویی آورد که خیلی لازمش داشتم و عنقریب بود که دیروز بخرمش. کلی ذوقیده شدم.

 

-    امروز وقتی دفتر مشق یکی از شاگردهای خوبم رو چک می کردم دیدم روی دفترش اینجوری نوشته.ق ش MA. بچه ها هنوز نمی دونن ش و ق و ژ و خ و چ رو چه جوری بنویسن. خیلی واسم جالب بود.

 

-         24 ام این ماه سومین ماهگرد عروسیمونه. امین گلی جونم پیشاپیش سه ماهگیمون مبارک.

/ 3 نظر / 2 بازدید
نيايش

حالا اين دفعه حق باکيه منم کپ اخلاق توام البته منو شوهرم فعلن هنوز باهم بحثی نداشتيم انشالله بعدن که همخونه بشيم از اين خبرا هستش نه؟ ولی نمک زندگيهمنم اونموقع ها واسه نوشتن کلی مشکل داشتما

رزسفيد

ای بابا غصه نخور.منم بعضی وقتها اينجوری ميشک.امين کم کم هادت می کنه.تو هم همين طور.کم کم اين حالت از بين می ره. مواظب خودت باش

optimist

سلام ! خوبی ؟؟؟؟ خوشم می یاد ما چند نفر چنان تو بلاگ های هم رسوخ کردیم که هر جا می ریم و تو کامنت ها نا خود آگاه دنبال اسم بقیه می گردیم برای اون تیکر که چرا رفته بالا ، باید محل قرار دادنش را توی قالب بلاگ تغییر بدی ، این طور که معلومه همون اول بسم الله گذاشتیش که خوب رفته اون بالا بالاها ! سلامت و شاد .