چند توصیه:)))

برای کسانی که به مباحث بازاریابی علاقه مندند:‌ یک دوره بازاریابی بین المللی با همکاری موسسه مارکتینگ پلاس در مهر ماه برگزار میشه. من بسیار دوست داشتم توی این دوره شرکت میکردم اما متاسفانه اینجا نیستم برای گرفتن اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید. به نظرم دوره ارزشمندی است ضمن اینکه گواهینامه بین المللی هم ارایه می شود.

یه foundation از borjouis گرفتم فوق العاده است. پوست رو صاف صاف میکنه. یه برس داره که خیلی نرمه و باید به وسیله اون پنکیک رو روی پوست صاف کرد. قیمتش 18 هزار تومن بود به همراه برسش من که بسی لذت بردم. عکسش رو هم اینجا گذاشتم. من شماره 85 اش رو گرفتم چون پوستم یه کمی گندمی بود که بسیار خوشرنگ هم هست.

یه ریمل هم از loreal گرفتم 10x بود که اون هم خیلی فوق العاده بود و کلی مشعوف شدم. اصلا کلی آدم احساس جوونی میکنه ازشون استفاده میکنه.

/ 4 نظر / 2 بازدید
شایسته

سلام دوستم امروز بر حسب شانس وبلاگتو دیدم. احساس کردم خیلی خودمونی و راحتی از اینکه به آقا امین رسیدی خوشحالم مطمئنم دوسش داری

شایسته

دوباره سلام نمیدونم چطور شد؟ از صبح تا حالا دارم وبلاگتونو از روزی که شروع به وبلاگ نویسی کردی می خونم.شاید باورتون نشه اما اغلب لحظاتی رو که تجربه کردی حس کردم از اینکه راضی هستی خوشحالم سلامت باشی و خوش

پرستویی جان می گیرد

سلام... نیمه شبی را با نوشته هایت گذراندم... زیبا بود...[گل] خوشحال می شم نظرتونون را بشنوم... بدرود[گل]

رومینا

مصی جونم سلام borjouis و loreal چیه ؟؟!! تو که دیگه دوبی هستی فقط از dior استفاده كن و حالشو ببر [چشمک]