خدایا تو خیلی بزرگی

یادمه وقتی به سن تکلیف رسیدم، مامان و بابا گفتند باید دیگه از این به بعد نماز بخونی. یادمه اوایلش خیلی ذوق و شوق نماز خوندنو داشتم. توی مدرسه توی صف اول نماز بودم همیشه کلی تشویقی می گرفتم به خاطر این قضیه. تو مدرسه قرآن می خوندم و کلی توی مسابقات قرآن شرکت میکردم. خلاصه که اعتقاداتی داشتم که میشه گفت مال خودم نبود بهم گفته بودند اگه نماز بخونم یعنی آدم باایمانی هستم نماز خوندم تا وقتی که دانشگاه قبول شدم ادامه داشت و بعدش یه خط درمیون شد و بعدش تقریبا به دست فراموشی سپرده شد مگر در ماه رمضون. دلیلشون رو نمی دونستم. گاهی اوقات حس عجیبی داشتم که باید نماز بخونم  گاهی حس میکردم نمازی که وقتی دارم می خونمش به هزار و یک چیز دیگه فکر می کنم الا نماز، آخه به چه درد به میخوره.

اما یک چیز همیشه برام اتفاق میافته و اون اینه که هر وقت احساس میکنم خیلی تنهام و جز خدا کسی رو ندارم که تو مشکلم بهم کمک کنه و به دامنش چنگ میزنم همیشه راه درست رو بهم نشون میده و کمکم میکنه همیشهههههههه. هیچ موقع خدای مهربون ناامیدم نکرده. تو هفته گذشته یه مساله ای پیش اومد که نگرانم کرده بود. به شدت حالم بد بود جوری که اصلا شب خوابم نمی برد. وقتی واقعا مستاصل شده بودم و بعد از مدت ها ازش کمک خواستم دوباره مثل همیشه دعامو مستجاب کرد. خدایا میدونم که من بنده خیلی خوبی برات نیستم اما ممنونم که هوای منو داری ممنونم که نمیذاری از اضطراب دق کنم. ممنونم که همیشه وقتی با دل سوخته اومدم پیشت دست رد به سینه ام نزدی. ممنونممممممممممممممم اما من هنوز همون بنده ام که دست و پا شکسته عبادت می کنم و خیلی شکرگزار نیستم. هرچند که تو اونقدر بزرگی که به این عبادت احتیاجی نداری!!!

بعدا نوشت: دنبال یه سری آهنگ شاد بودم. ببینید چی پیدا کردم. کلی یاد عروسی خواهر بزرگه. نامزدی خواهر دومی، نامزدی خودم و کلی عروسی دیگه افتادم. خیلی حس جالبی بود بعد از صد سال بعضی از این آهنگا رو گوش دادم.

اینجا رو هم ببنید کلی توش لینک دانلود بود البته نمی دونم چقدر خوبه من دو سه تاشو دانلود کردم کیفیتش خوب بود.

/ 15 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانوم مهربون

فارغ از ظاهر امور تنها دلهامون و صمیم قلبمون هست که مورد توجه معبود قرار می گیره.همیشه با صمیم دل میخونیمش و شکر که هوای دلهامون رو داره.شکر.[گل]

خانوم مهربون

بانو با اجازه تون اددتون کردم.دستتون رو به گرمی میفشارم.[قلب][گل]

ُسارا

مصي جان سلام احساس مي كنم خدام رو مثل قبلنا نمي بينم. شكل قبليش برام عوض شده ولي شكل جديدش رو هنوز پيدا نكردم. اين مرحله گذار برام خيلي دردناكه.[وحشتناک] راستي دوست جون من كلي فايل در مورد انتوني رانينز دارم اگه بگي چي ميخاهي برات ميل ميزنم.

خودم

گفتی بیا باران را به بی قراری دل ها تعارف کنیم چتر به دست گرفتیم و راه افتادیم گفتی دیگر از صدای صاعقه نمی ترسم حالا خوب می دانم این صدای مهیب ‍؛ همان لحن خیس و ساده باران است که گاهی از هیاهوی ابرها خسته می شوند می آیند روی زمین تا کمی ستاره ها را تماشا کنند و اگر هم دستشان رسید از درخت بی سایه ای سیب سکوت بچینند آن وقت از مرگ واژه ها در زمین به آسمان شکایت کند گفتی باران را دوست دارم حتی اگر از سادگی هایم پیش ابرها بد بگوید ...

دختردریا

واقعا همین طوره هرچقدر هم که ما بنده های خوبی برای خدا نباشیم بازم هیچوقت ما رو نا امید و مایوس نمیکنه بسکه مهربونه.

سارینا

وااااااااااااااااااای که کلی کف کردم. هم کف کردم هم کیف! مرسی [هورا]

بانو

من که همچین حسی به والدین شوهرم ندارم. جون من رمزیش نکن.