اولین سالگرد ازدواج

  • یه عالمه وقته که اینجا نیومدم. کلی سرمون شلوغ بود توی این تعطیلات که حسابی به ما خوش گذشت. بالاخره با پافشاری های مادر شوشو راهی اصفهان شدیم. منزل خاله امین. انصافا خیلی خیلی بهمون خوش گذشت. صبحانه های دوست داشتنی در حیاط پر درخت و سبز خاله بی نظیر بود. وقتی روی تاب با امین تاب می خوردیم و کنار هم نشسته بودیم اینقدر حس خوشی بهم دست می داد که حتی گرمای آفتاب رو حس نمی کردم. یه روز صبح که همه خواب بودند با هم بلند شدیم و رفتیم توی حیاط اول باغچه رو آب دادیم و بعدش هم تاب بازی و گل بگو گل بشنو داشتیم. یه عالمه هم با گربه خانگی خاله که اسمش موشی بود گربه بازی کردیم و دیگه آخراش از سر و کولمون می رفت بالا. روز پنجشنبه راهی شدیم به سمت تهران چون روز بعدش دوباره با خواهر جون و پسرخاله و خانومش راهی بودیم به سمت کلاردشت. وایییییییییییییییییی که چه هوایی بود. شبش بخاری روشن کرده بودیم اینقدر هوا ملس بود. روزهایی که در کلاردشت داشتیم همش مرور خاطرات سال پیش بود که ماه عسل رفته بودیم اونجا. از هر کجا که رد میشدیم یا من می گفتم امین یادته یا امین می گفت مصی یادته. کلی هم رفتیم کاکا و بستنی خوردیم. روی هم رفته سفر خیلی خوبی بود خصوصا اینکه همراهان خوبی هم داشتیم. دینا کلی به همه انرژی میداد و کلی بر لذت سفر ما افزود.
  • سه شنبه شب بعد از کلی جستجو رفتیم و جایی رو که می خوایم توش مراسم سالگرد ازدواجمون به مامان باباها و خواهر برادرامون شام بدیم رو نهایی کردیم . یه جایی به اسم باغ گیلاس توی ولنجک. کلی دنج و خوش آب و هوا. این جمعه شب همه دعوتند اونجا. امیدوارم مقبول همه واقع بشه.
  • به همین زودی یک سال از زندگی مشترکمون گذشت. فردا من و امین گلی یک ساله میشیم. حس خیلی خوبیه. اینکه آدم یک سال از زندگیش بگذره و کلی خوشحال باشه کلی تجربه کسب کرده باشه و کلی راضی باشه. من حس خیلی خوشی دارم. حس می کنم بعد از یکسال زندگی مشترک پخته تر شدم. از رموز زندگی مشترک چیزهای بیشتری یاد گرفتم. دوست داشته شدم و دوست داشتم. و خلاصه اینکه هم من و هم امین در کنار هم کامل تر شدیم. توی این یکسال دفعات معدودی از دست هم رنجیدیم. دلمون شکست. گریه کردم. غصه خوردم اما زود همه چیز رو فراموش کردیم و با هم دوست شدیم. گاهی اوقات من با کارهای بچگانه ام امین رو رنجوندم. امین از کنار خیلی هاش گذشت اما چند تایی اش رو هم نتونست نادیده بگیره و نتیجه اش یه کم دلخوری و عصبانیت بود. طولانی ترین قهرمون 2 روز بود. هر دومون حس می کردیم یه چیزی گم کردیم اما آخر سر هر دو کوتاه اومدیم و زندگی شیرین شد. زندگی بعد از آشتی خیلی لذت بخشه. امین میگه چند وقت یه بار اینجوری قهر کنیم بیشتر قدر هم رو بدونیم. خلاصه که من زندگیمونو با تمام بالا و بلندی هاش دوست دارم. دلم می خواد همسر خوبی برای امین باشم. دلم میخواد زندگیمون مثال زدنی بشه و از خدا همیشه خواستم لطفش رو از ما دریغ نکنه.
  • اولین های بسیاری از آشنایی تا ازدواجمون داشتیم. این اولین هم یکی از دوست داشتنی ترین اولین های ماست. انگار همین دیروز بود اولین نگاهم به امین توی دانشگاه تربیت مدرس و از اون اولین ما الان به اینجا رسیدیم.

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
سارا

سلام خیلی تبریک میگم . [گل] [گل] همیشه ، " اولین" های زیبایی های زندگی مشترک ، جزو "بهترین" ها هستند . موفق باشی خانومی.

عطیه

سلام سلام صدتا سلام... هواران تا مبارک !!!! ایشالله زندگی مشترکتون 120 ساله بشه و تو به همین تر و تازگی از شیرینی ش برامون بگی... مراسم سالگردتون هم خیلی باصفا و مهربون و عالی برگزار شد...به ما که خیلی خوش گذشت و بسی بیشتر به دینا که اونقدر از سر و کول تو و امین گلی بالا رفت! [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][گل][گل][گل][دست][دست][دست]

فاطیما

سلام دوست جونم مبارک باشه انشاالله سالیان سال کنار هم خوشبخت باشید [گل]

خاتون

سالگرد ازدواجتون مبارک. امیدوارم همیشه در کنار هم روزهای خوبی رو تجربه کنید.

نرجس

سالگرد ازدواجتون مبارک باشه خانوم[گل]

سارینا

سلام مصی جون[بغل] مبارکه ایشالا صدمیشو جشن بگیرین[ماچ]