برای آرزو

وقتی خبر رو توی اف بی خوندم تا چند لحظه به چشمام اعتماد نداشتم. شوکه شده بودم و تا چند ساعتی همین جور در بهت و حیرت بودم. آرزوی عزیزم خدا مامانی ثریای دوست داشتنی رو بیامرزه. من که زیارتشون نکرده بودم اما توی عکس ها انرژی مثبتشون رو میگرفتم. هنوز تصویر پستی که در اف بی گذاشته بودی در کنار پدر و مادر نازنینت از جلوی چشام محو نمیشه. امیدوارم خداوند در تحمل این غم بزرگ بهت صبر بده. من رو هم در غم خودت شریک بدون دوست خوبم.

/ 17 نظر / 419 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطیما

سلام دوستم امروز عید غدیر هستش خواستم تبریک بگم بتون امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

حوا

لبخند عزیزم هنوزم باور نمیکنم.چندین بار پست آخر گلپر رو خوندم تا ببینم لبخندی که میگه همین لبخند خودمونه... عزیز دل تسلیت میگم ازخداوند طلب صبر برای شما و آرامش روح برای ایشون میکنم. روحشون شاد.

طلا

لبخند عزیز سلام. متاسفانه از وبلاگ گلپر متوجه شدم که چه اتفاقی برات افتاده. واقعن متاثر شدم. امیدوارم خدا روح پدر نازنینت رو رحمت کنه و به تو و خانوادت صبر خیلی زیاد بده.

الهه و فرهاد

سلام به وبلاگ منو عشقم هم سربزنید . خوشحال میشیم از حضورتون.

باران

سلام عزیزم. من خواننده خاموشتون هستم. خبر رو شنیدم و بسیار متأسف شدم. از صمیم قلب برای شما صبر و آرامش و برای پدر عزیزتون آمرزش طلب می کنم.

آزاده

سلام عزيزم تسيلت ميگم غم آخرت باشه خداروحشون رو شاد كنه خانمي

چيكا

لبخند عزيزم فوت پدرتون رو تسليت ميگم خدا رحمتشون كنه بهتون صبر بده،[گل][ناراحت]

آرزو مامان آرش

مصی عزیزم من هم دقیقاً همین حال را داشتم. بهت از صمیم قلبم تسلیت میگم. امیدوارم که روحشون شاد و در آرامش باشه و از خدا میخوام که به هر جفت مون صبر بده که بتونیم با این غم بزرگ کنار بیاییم.

ملیکا

لبخند جانم از صمیم قلب بهت تسلیت میگم و صبر و آرامش برات آرزو میکنم. الهی روح پدرت شاد و آرام باشه. من رو در غم خودت شریک بدون. خیلی متاسف شدم.

بهناز

سلام خوشحال میشم به وبلاگ منم سر بزنید و منو لینک کنید http://artana.persianblog.ir